VLM Token: İşletme Holding Şirketi için Blockchain?

30.04.2019
40
A+
A-
VLM Token: İşletme Holding Şirketi için Blockchain?

Volum Nedir?


VOLUM, Bengala Technologies, LLC ve uluslararası Ruh ve içecek Grubu (ISBG) tarafından geliştirilen bir holding şirketidir. BENGALA, blockchain tabanlı bir yazılım geliştirme şirketidir, ISBG ise şarap ve alkollü içkiler pazarındaki erken evre markalar için en üst düzey bir inkübatördür. HACİM platformu alkollü içecek endüstrisi ve gelişmiş enerji pazarı dahil olmak üzere çeşitli sektörler için dönüştürücü lojistik ve Tedarik Zinciri çözümü sunar.Ethereum blockchain üzerine inşa edilen VOLUM, sistem katılımcıları arasında çok çeşitli işlemleri çözmek için akıllı sözleşmeler kullanan mayınlı bir madeni para olan yerli para birimi olan vlm’ye sahiptir.

Volum İş Modeli


VOLUM, platformun merkezi olmayan lojistik ve Tedarik Zinciri teknoloji platformundan yararlanarak verimliliği ve rekabet avantajını en üst düzeye çıkarmak için en uygun olduğu düşünülen portföy işletme şirketlerine küçük yatırımlar yapar.

Bu stratejiyi uygulayarak, şirket kendi Sanayi alanlarında pazar lideri olma potansiyeline sahip bir işletme Portföyü toplar. VOLUM, işletme şirketi temettülerinden ve vlm para birimi cinsinden ödenen platform işlem gelirinden ve VOLUM teknoloji platformunu kullanan şirketlerden gelir elde eder.

Volum Nasıl Çalışır


VOLUM aşağıdaki gibi üç ana adımda çalışır:

Platformu için mutlak en iyi şirketleri belirlemek için kapsamlı araştırma ve inceleme yaparak başlar.
VOLUM, seçilen şirketlere platformuna katılmak için yeşil ışık verir.
Şirketler daha sonra platformdaki benzersiz faydalara hak kazanırlar.
Volum kabul edilen jeton
VOLUM platformu yalnızca VLM yardımcı programı belirteçleri üzerinde çalışacaktır. Platformun blockchain Ethereum blockchain üzerinde çalışacak ve akıllı sözleşmeleri yürütme yeteneğine sahip olacak.

Bu platform tamamen devrimcidir ve şirketlere daha önce sahip olduklarından daha büyük organizasyonel ve yetenekler verir. VOLUM blockchain platformu ile şirketler, tedarik zincirlerinde meydana gelen tüm veri aktivitelerini izleyebilir, yönlendirebilir, belirleyebilir ve gözetim altında tutabilirler. Tüm veriler, işlemler sırasında herhangi bir noktada güvenilir ve doğrulanabilen platforma kilitlenecektir.

VOLUM platformunu kullanmanın sonucu, şirketlerin yerelden küresel pazarlara çok daha hızlı Ölçekleme gücüne sahip olmaları ve tedarik zincirlerinin çok daha fazla kontrolüne sahip olmalarıdır. Bu herkes için iyi. VOLUM blockchain platformu, iş tedarik zinciri operasyonları için bir merkezi nokta olarak faaliyet göstermektedir. Bu platformu kullanan şirketler gibi blockchain işlemlerin geniş bir yelpazede gerçekleştirebilirsiniz:

Ödemeler ve ödüller


Satınalma siparişleri ve yasal sözleşmeler
Mevzuata uygunluk ve vergilendirme
Sevkiyat yönetimi
Menşe mektupları ve gümrük belgeleri
Giriş / çıkışlar ve stok siparişi
Teslimat ve parsel izleme
Iot izleme ve Raporlama
Büyük veri analizi
Girişler ve son ürün izleme ve izlenebilirlik
Volum Takımı
VOLUM, amaçlanan hedeflerine ulaşmak için çalışmasını sağlamak için güçlü bir uzman ekibine sahiptir. Alonzo Pierce, 2014’ten beri ISBG Başkanı ve başkanı olarak görev yaptı. O marka yönetimi, stratejik pazarlama, dağıtım ve satış uzmanlık zenginliği getiriyor.

Benzer şekilde, Bay Detres 2011’ten beri kripto alanı ile aktif olarak ilgilenmektedir. C4 Konsorsiyumu ve blockchain teknolojisine odaklanarak sertifikalı bir MIT mezunu tarafından tanınan sertifikalı bir Bitcoin profesyonelidir.

Kripto Haber