ETC Analiz 30 Nisan

30.04.2019
16
A+
A-
ETC Analiz 30 Nisan

ETC / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

     Tedarik seviyeleri: 6,50 $, 7 $, 7,50 $
     Talep seviyeleri: 4,5 $, 4 $, 3,50 $

ETC / USD trend piyasasında çiftin işlem günlerinde düşük seviyelerden düşük seviyelerde kaldı. 27 Nisan’da, kripto hem 50 günlük SMA göstergesinin hem de Bollinger Üst Band’in trend çizgilerini 6 $ işaretinin altına yakın bir noktadan geçmeyi amaçlıyordu ancak bunu geçemedi.

O zamandan bu yana, piyasa şu ana kadar 5.50 $ civarında bir seviyeye yaklaşarak hareket etmeye başladı. Tüm ticaret göstergeleri artık 5,50 dolarlık işaretin içinde kalması nedeniyle doğuya doğru düz seyrediyor. Stokastik Osilatörler şimdi kuzey-doğu yönünü 80. aralığın altına biraz doğrultuyor.

Dün, ETC / USD değerindeki ticaret belirli bölgelere taşındı. Akıllıca olduğu gibi, kripto çifti şu ana kadar aynı aralıktaki ticari spotlarda da yer almaya devam etti. Halen, aralık fiyatı 5,80 dolar ile 5,40 dolar arasında gözlenmiştir.

Tüm alım satım göstergeleri şu anda menzil bölgeleri içinde yer almaktadır. Stokastik Osilatörler, içinde birleştirmek için aşırı alım bölgesine girmişlerdir.

Şu anda olduğu gibi, ETC / USD piyasasının aralık bölgelerinde bir süre için dalgalı fiyat hareketleriyle devam etmesi gerekebilir. Aynı zamanda, trader’lar, ETC / USD pazarında bir giriş siparişi başlatmak için iyi bir kırılma veya aralık lekelerinin kırılması konusunda uyanık olmalıdır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara