WatchUGot ICO (WUG Token)

30.03.2019
42
A+
A-
WatchUGot ICO (WUG Token)

WatchU Nedir?

WatchU Got, ethereum Blockchain üzerindeki dünyanın ilk sosyal medya platformundan biridir. Bu rekabet ve gerçek değeri ile kripto para ödülleri alırken iyi sebepler için fundraise fırsatı kullanıcılara sunarak topluluk büyümesini kolaylaştırır.

WatchUGot, sosyal farkındalık kampanyalarını üstlenmeyi ve topluluk üyelerini blockchain tabanlı uygulamaların günlük olarak nasıl faydalı olduğuna eğitmeyi amaçlamaktadır. Platform, ilhamını viral zorluklar fenomeni haline getiriyor ve hayırsever girişimleri teşvik eden benzer bir ürünü tanıtmayı amaçlıyor.

Watchugot platformundaki kullanıcılar, wug belirteçlerini, aynı zamanda eğlenceli zorluklarla aileleri, arkadaşları veya takipçileri ile eğlenirken ilgilendikleri nedenler için bağış toplamak için kullanabilirler. Buna ek olarak, zorluklar, kullanıcıların nedenlere yönelik farkındalık yaratırken jeton ödülleri almaları için yaratıcı bir yoldur.

WatchUGot Rekabetçi Blockchain Bağış Toplama Nasıl Çalışır

Bir kullanıcı WatchUGot platformunda kaydettikten sonra, yakındaki hayırsever olaylarla veya kullanıcıların çıkarlarıyla eşleşen olaylarla otomatik olarak eşleştirilir. Alternatif olarak, kullanıcılar kampanyaları arayabilir veya kendi kampanyalarını oluşturabilir ve arkadaşlarını ve takipçilerini belirlenen hedeflere ulaşmaya katılmaya davet edebilir.

WatchUGot blockchain ekosistemi üç jetonla Güçlendirilmiştir: fungible olmayan token (ERC-721), wug token (ERC-20) ve RİVL token (ERC-20). Fungible olmayan belirteçler, kullanıcıların promosyonlar için ödüller, zorlukların tamamlanması ve saflara ulaşma olarak aldıkları sanal, fiziksel ve fungible olmayan öğelerle ilişkili belirteçlerdir. Fiat para birimleri, WUG veya RİVL belirteçleri, fungible olmayan belirteçleri elde etmek için kullanılabilir.

Watchugot’un Faydaları

WatchUGot kullanıcı arayüzleri ve belirteçleri, tüm kullanıcıların deneyim seviyesinden bağımsız olarak cüzdan ve blockchain teknolojilerinden yararlanmasını kolaylaştıran basit bir tasarım uygular. Bir hesap kurarken, kullanıcılar belirteçlerini nasıl yönetecekleri ve cüzdan özelliklerini nasıl kullanacakları konusunda ayrıntılı bir rehber alacaklar.

Şeffaf

WatchUGot, topluluğa katılanların yanı sıra toplumda hayırsever katkılar yapan organizasyonları şeffaf bir şekilde ödüllendirmek için sanal, fiziksel ve mantarsız öğelerle birleştirilen tokenize edilmiş bir teşvik modelini kullanır. Platform ayrıca şeffaflığı daha da sağlamak için fundraisers akıllı sözleşmeler belirteçleri kullanır.

Ulaşılabilir

WatchUGot platformu dünyanın her yerinden kullanılabilecek mobil uygulama erişilebilir ve kullanıcılar fundraisers oluşturabilir ve dünyanın her yerinden kullanıcılar katılabilir.

WatchUGot Wug Token & ICO detayları

Wug token, WatchUGot platformundaki ana değişim ortamıdır ve hedefleri, zorlukları, başarıları tamamladıklarında veya promosyonlara katıldıklarında kullanıcılara verilir. Bu belirteç fiat için değiştirilebilir ve kripto para piyasalarında işlem görebilir. RİVL belirteçleri, yeni kullanıcıların kaydı gibi görevleri ve idari prosedürleri tamamlamak için ödüllendirilir.

WatchUGot Ethereum cüzdanı, kullanıcıların kazandıkları tüm tokenleri saklar ve hesap sayfasından erişilebilir. Cüzdanlar, kullanıcılara jetonlarını yönetebilecekleri, satın alabilecekleri, bağışlayabilecekleri, çekebilecekleri veya değiştirebilecekleri benzersiz özelliklere erişim sağlayacaktır.

Kripto Haber