WhatsOnPic ICO (AWT)

29.01.2019
58
A+
A-
WhatsOnPic ICO (AWT)

WhatsOnPic Nedir

Fotoğraflar ve mağazalar ile alıcılar arasında daha hızlı bir bağlantı kuracak benzersiz bir platformdur. 

Tüketicilerin anında alışveriş yapmak için bir resme dokunarak müşterilerin çevrimiçi alışveriş ile sosyal tarama arasındaki boşluğu kapatmasına olanak tanır. Ek olarak, What’s On Pic, fotoğraf yayıncılarımızın fotoğrafları üzerinden yapılan satın alımlardan para kazanacağından sosyal ağlardaki etkinlikten para kazanmanın devrim niteliğinde yeni bir yoludur.

WhatsOnPic Hakkında

WhatsOnPic token (AWT), çalışan iş modeli ve büyüyen E-ticaret pazarının izleyici kitlesiyle güvence altına alınan dünyanın ilk belirtecidir. İş modelimiz, üyelerin platformla etkileşimde bulunmalarını ve AWT belirteçlerinde teşvik almalarını sağlar. 

WhatsOnPic topluluğunun üyeleri, satın alma işlemi etiketledikleri gönderilerden gerçekleştiğinde belirteç kazanacak.

WhatsOnPic platformunda hizmet alabileceğiniz, kullanılabilecek ve kullanılabilecek jetonların kullanımını teşvik edeceğiz. AWT belirteçlerinin değeri, hizmetin gelişimi ve belirteçlere olan talebi artıracak kullanıcı sayısının artması nedeniyle zaman içinde artacaktır. Bu, katılımcılarımızın daha fazla ödül ve avantaj elde etmelerini sağlayacaktır.

WhatsOnPic, kullanıcıların internet ve sosyal medya ağlarındaki herhangi bir fotoğrafı iOS, Android uygulamaları ve tarayıcı uzantılarıyla etiketlemelerine izin verecektir. 

Yapay zeka algoritmaları, fotoğraftaki ürünlerin ve bu fotoğrafın tüm kopyalarının İnternet’teki tanınmasını sağlar. Resimde istenen ürüne dokunarak, kullanıcı ürün hakkında daha fazla bilgi görecek ve satın alma işlemlerine devam etmek için mağazalara bağlantılar alacaktır. 
Yayıncının yayınından bir satın alma işlemi yapıldığında üyeler AWT kazanır.

Adı:WhatsOnPic

sembol:AWT

ICO Başlat:22,02,2019

ICO Sonu:19,05,2019

Kripto Haber