FortFC ICO (FFCT)

29.01.2019
49
A+
A-
FortFC ICO (FFCT)

FortFC, en popüler dünya borsalarının bir havuzundan eşzamanlı alım ve satım işlemlerini bir araya getiren ve özellikle müşterileri için doğru zamanda gerekli likidite hacmini biriktiren kripto para birimi piyasasında bir likidite sağlayıcısıdır.

 Benzersiz hizmet kümesi, başka bir kripto para birimi için çeşitli kripto para birimlerinin çevrimiçi Para Yatırma / Para Çekme / Değiş tokuşunu veya piyasadaki en uygun oranlarla kriptoyu fiat para birimlerine dönüştürmeyi içerir

FortFC nasıl çalışır?

FortFC zaten başarıyla çalışan bir platformdur. Proje halihazırda Poloniex ve Bitstump borsalarına bağlı ve şirketin müşterileri için temel likidite kaynağı olarak görev yapacak en büyük kripto Para borsalarına yeni platform bağlantıları kurmaya devam ediyor.FortFC proje geçmişiFortFC, uluslararası holding FFS’nin bir parçası. 2010 yılında kuruldu. Holding, çeşitli şirketlerle sürekli olarak büyüyor: dünya çapında 150 binden fazla müşteriye hizmet veren ve 8 yıldan uzun bir süredir başarılı bilişim şirketlerinin yanı sıra 8 yıldan uzun bir süredir başarıyla gelişen uluslararası lisanslı aracı kurum Fort Financial Services (FortFS). finansal sektör için yazılım geliştirme konusunda uzmanlaşmış.

FortFC hangi hizmetleri sunar?

Geniş ve esnek bir dizi benzersiz hizmet FortFC’ye kripto Para piyasasında küresel bir likidite sağlayıcısının rekabet avantajını garanti eder. 

Basit ve fonksiyonel API ile uygun terminal, ticaret platformuna FIX protokolü bağlantısı, şeffaf koşullar, hızlı ve profesyonel destek hizmeti, derin likidite, hacme bakılmaksızın işlemlerin en yüksek kalitede yürütülmesi, fon yatırma / çekme yöntemleri – tümü bu avantajlar müşterilerimiz tarafından çok takdir edilmektedir.

Projemize neden inanıyoruz?

FortFC’nin rekabet avantajı, ürünümüzü piyasadaki diğer tekliflerden parlak bir şekilde ayıran benzersiz hizmet kümesini temel alır. FortFC, 2010’dan beri faaliyet gösteren FFS uluslararası holding profesyonellerinden oluşan sıkı bir ekip tarafından yaratılmıştır. Hesaplamalara dayanarak,

FortFC’nin yenilikçi hizmetine en muhafazakar öngörülen bağlantı sayısıyla bile hesaplamalara dayanarak, belirteç için organik talep 24,226,891.70 EUR oldu. Sonuç olarak, oluşturulan açık nedeniyle, FortFC tarafından sağlanan hizmet talebi, kartımızı kârsız hale getirmekten koruyacaktır.

Adı:FortFC

sembol:FFCT

ICO Başlat:16,02,2019

ICO Sonu:31,07,2019

Kripto Haber