BitcoinSv(BSV) 29 Ocak Analiz

29.01.2019
23
A+
A-
BitcoinSv(BSV) 29 Ocak Analiz

BSV / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

Tedarik bölgeleri: 150 dolar, 200 dolar, 250 dolar
Talep bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

BSVUSD, orta vadeli görünümündeki düşüş eğilimini sürdürüyor. Talep alanındaki 61,31 dolar, düşüş baskısı nedeniyle güneye giden seyahat olarak madalyonun elde ettiği düşük seviyeydi.

Yukarı yönlü yapılan küçük düzeltmeler dün oturumun sonundan önce gerçekleştiğine rağmen, tedarik alanında fiyat 65.28 $ ‘a yükseldi. Bu düşüş eğiliminin devam ettiğini doğrulamak için gerekliydi.

Bugünün 4 saatlik açılış mumu ayılar aşağı doğru itmeye devam etmek üzere ayarlandıkça aşağı yönlü.

Fiyat iki EMA’nın altında ve stokastik osilatör% 15 ile aşırı satım bölgesinde. Kripto para biriminin fiyatındaki düşüş momentumunu gösterir.

BSV / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

Kripto para birimi kısa vadeli görünümündeki düşüş eğiliminde devam ediyor. 65.30 $ ‘daki kilit tedarik alanı, yukarı yönlü bir hamlenin ardından yükselişin tükenme noktasıydı. Bu, pazar düzeltmesi için ve ayrıca aşağı doğru hareketin devam etmesini güvence altına almak için gerekli bir geri çekilme idi.

Ayı 1 saatlik açılış mumundan sonra geri döndü ve aşağıya doğru seyahat etmeye devam etti. BSVUSD, açıldıktan kısa bir süre sonra talep alanında 62.87 $ ‘da düştü.

Fiyat iki EMA’nın altında ve stokastik osilatör sinyali, aşağı yönlü momentumun bir göstergesi olarak% 54’e işaret ediyor. Kısa vadede ayı baskısı güçlendikçe yeni düşüşlerin elde edilebileceğini düşündürmektedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara