World Trip Singapore (PreICO)

26.02.2019
31
A+
A-
World Trip Singapore (PreICO)

Deneyimsel Sosyal Seyahat Platformu

Seyahat ihtiyaçlarının ortasında “malzemeden”, “deneyime” geçiş, deneyimleri çevreleyen büyüyen içerik durumuna odaklanmak istiyoruz. 

Turistlerin, yalnızca o ülkede bulunan hizmetler ve restoranlar gibi şeyler hakkında bilgi arama yöntemleri ve seyahat sırasında eğlenmeleri değişiyor.

Giderek artan sayıda insan tur şirketlerinin sunduğu paketlerden artık memnun değil; Japonya’da da deneyimler veya konsiyerj ve danışmanlık hizmetleri veren web siteleri var. Planımız, hizmetlerimizi önce son yıllarda turist sayısının artmakta olduğu Asya’da, ardından Avrupa ve Amerika’ya giderek WTS platformunu küresel olarak genişletmek. Konuklar platformu bir kez kullandıklarında, bu misafirlerin yerel ana bilgisayar olmaları için bir alan sağlar.

 Sadece yerli halkın bildiği bilgileri ve ev sahibinin becerilerini birleştirerek ve ileterek, dünya vatandaşları bu tür şeylere katılmaya veya deneyimlemeye zorlanırsa dikkat ve rezervasyon yapacaklardır. Ev sahibi turistleri yerel sıcak noktalara yönlendirdiğinde, düzenleme tamamlanmıştır. Sadece yerel halkın yapabileceği eşsiz bir plan, WTS platformunun web sitesinde tanıtılan bir deneyim ya da henüz çevrimiçi olarak bilinmeyen niş faaliyetler olsun, WTS, seyahat etmek için yeni bir boyut sunan bir araçtır.

World Trip Singapore Hakkında

Seyahat ihtiyaçlarının ortasında “materyal” den “deneyime” geçişte, etrafı çevreleyen deneyimleri çevreleyen büyüyen duruma odaklanmak istiyoruz. Turistlerin, yalnızca o ülkede bulunan hizmetler ve restoranlar gibi şeyler hakkında bilgi arama yöntemleri ve seyahat sırasında eğlenmeleri değişiyor.

Giderek artan sayıda insan tur şirketlerinin sunduğu paketlerden artık memnun değil; Japonya’da da deneyimler veya konsiyerj ve danışmanlık hizmetleri veren web siteleri var.

Planımız, hizmetlerimizi önce son yıllarda turist sayısının artmakta olduğu Asya’da, ardından Avrupa ve Amerika’ya giderek WTS platformunu küresel olarak genişletmek. Konuklar platformu bir kez kullandıklarında, bu misafirlerin yerel ana bilgisayar olmaları için bir alan sağlar. Sadece yerel halkın bildiği bilgileri ve bir ev sahibinin becerilerini bir araya getirerek ve ileterek, dünya vatandaşları bu tür şeylere katılmaya veya deneyimlemeye zorlanırsa dikkat ve rezervasyon yapacaklardır. Ev sahibi turistleri yerel sıcak noktalara yönlendirdiğinde, düzenleme tamamlanmıştır.

Sadece yerel halkın yapabileceği eşsiz bir plan, WTS platformunun web sitesinde tanıtılan bir deneyim ya da henüz çevrimiçi olarak bilinmeyen niş faaliyetler olsun, WTS, seyahat etmek için yeni bir boyut sunan bir araçtır.

Kripto Haber