EOS Analiz 25 Şubat

25.02.2019
35
A+
A-
EOS Analiz 25 Şubat

EOS / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Geçen hafta EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 24 Şubat’ta EOS fiyatı 4,53 $ ‘a yükseldi, ancak direndi. Kripto’nun fiyatı 3.61 doların altına düştüğü için boğalar EMA’ların üzerinde durmaya devam edemedi. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altında. Bu fiyatın düşebileceğini gösteriyor.

Ancak, ayılar 3.60 $ fiyat seviyesinin altına düşerse, kripto 2.85 $ ‘a düşecektir. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin altında. Bu, EOS fiyatının güçlü bir düşüş momentumunda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı düşüş eğiliminde. 24 Şubat’ta, aylar 26 günlük EMA ve 12 günlük EMA’nın altında kırıldı ve 3,63 $ ‘ın en düşük seviyesine ulaştı. Kripto’nun fiyatı şimdi bir dizi sınırlı hareket halindedir.

EOS’un düşüş eğilimi bölgesinde olduğu için tekrar düşme eğilimi var. EOS fiyatı yazı yazarken 3.70 dolardan işlem görüyor. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesi dışında ancak% 40’ın üzerinde. Bu, fiyatın yükseliş momenti ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.