WULET

19.03.2019
26
A+
A-
WULET

Sadakat Puanlarınızı Değiştirin

WULET, tüm sadakat programlarını şirketler için bir sinerji etkisi ile birleştiren blok zincir tabanlı bir platformdur. Müşterilerin tüm kartlarını, indirimlerini ve kuponlarını tek bir uygun sistemde saklamalarına, farklı firmaların sadakat puanlarını değiştirmelerine ve bunları maksimum etkilerine zamanında kullanmalarına yardımcı olacak nihai aracı yaratıyoruz. Bu arada, şirketlerin sadakat programlarının yönetimini yepyeni bir düzeye yükseltmelerini, “mavi okyanus” ticaret sadakat puanları pazarına girmekten ve yatırım getirisini ve müşteri tutma oranlarını artırmalarını sağlayacak. WULET blockchain ekosistemi, yenilikçi özellikleri ile dünya çapındaki şirketlerin şunları yapmasına olanak sağlayacaktır: -Ticaret edilebilir sadakat puanlarının “mavi okyanus” pazarına girmekten; – “yorgun” sadakat programları kavramına yeni bir hayat getirin; – veri almak, bağlılık programları stratejisinin ayarlanmasına izin verecek; -Kişiselleştirme ve münhasırlık ilkeleri konusunda yeni müşterileri kazanmak ve elinde tutmak – kripto geri ödeme uygulaması.

WULET

WULET Ekosistemi
 
Bu sistem müşterilerin ihtiyaç duydukları ikramiyeye karar vermelerini ve şirketlerin zaten iyi bilinen ve sevilen sadakat programlarını sürdürmelerini sağlayacak. 

İşletmeler, marka bilinirliğini artırarak, bonus programlarının reklamını yapabilecekler. 

Bir iç değiş tokuş kurulması, büyük piyasa oyuncularını etkileyecektir. 
WULET, borsadaki bonus puanlarını almak için müşterilerden bir komisyon talep edecektir.

WULET, çeşitli sadakat programlarının bonus puanlarının sunulacağı kendi iç alışverişini gerçekleştirecektir. Bu, müşterilerin ihtiyaç duydukları ikramiye ve şirketlerin zaten iyi bilinen ve sevilen sadakat programlarını sürdürmelerine karar vermelerini sağlayacaktır.

Misyonumuz
Kullanıcılara kazanılmış sadakat puanları takası yapmalarını sağlayacak (kullanıcı verilerini birleştirme ile birlikte) pazarın olanaklarını sağlayacak yeni bir “mavi okyanus” oluşturmak ve bu kullanıcıları herkes için karşılıklı yarar sağlayacak yepyeni bir seviyede tüketmeye teşvik etmek ve müşteriler).

Platform kimin için yaratılmıştır? 
Platform aynı anda b2c pazarının üyelerine ve ayrıca günlük puanlarında sadakat programlarından bonus puanlarından para kazanmak isteyen ortalama bir kullanıcıya yöneliktir.

  • WULET ekibi tüm sadakat programlarını birleştirecek ve kullanıcıların çeşitli şirketlerin bonus puanlarını değiştirmelerini sağlayacak bir çözüm sunar.
  • WULET, müşterilerin WU belirteçleri karşılığında herhangi bir sadakat programının bonus puanlarını satın alabilecekleri veya satabilecekleri kendi iç alışverişini yaratacaktır.
  • Merkezi olmayan bir borsada, her bir sadakat programının oranı piyasa arzı ve talebi tarafından belirlenecektir.
  • Bonus puan oranı sadece bir sadakat programının verimliliğini göstermeyecek, aynı zamanda şirketler için hedef kitleyi gösterecektir.
  • Bu yaklaşım, şirketlerin müşteri kazanım maliyetlerini düşürmelerini ve programlarını nasıl ayarlayacaklarını daha iyi anlamalarını sağlayacaktır.
  • Bu nedenle kullanıcılar tek bir programla sınırlı değildir, WULET blockchain ekosistemindeki her markadan yararlanabilir.
  • Markalar, WULET Ekosisteminin tüm kullanıcılarına oyunlaştırma, yerel reklamcılık ve kişiselleştirilmiş ödül stratejileri gibi farklı araçlar kullanarak yaklaşabilecek

İco Başalama : 01,10,2018

İco Bitiş : 31,05,2018

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.