Wyoming, İş Yaratma Yoluyla Ekonomiyi Teşvik Etme Umuduyla Yeni Blockchain Yasalarını Geçti

25.03.2019
20
A+
A-
Wyoming, İş Yaratma Yoluyla Ekonomiyi Teşvik Etme Umuduyla Yeni Blockchain Yasalarını Geçti

Wyoming Yeni Blockchain Yasalarına geçti


Blockchain ve kripto para birimlerinin yasal çerçevesini tanımlayan çeşitli yasaları geçtikten bir yıl sonra, Wyoming şirketler ve bireyler için blockchain teknolojisini ilerletmek için ek bir kaç yasa geçti.

Dijital Ticaret varlık Derneği Steve Lupien ona göre, devlet iş yaratma teşvik etmek mevzuat geçtigini belirtti.

Wyoming için en önemli şeylerden biri, eski Vali Mead, Wyoming valileri Blockchain görev gücünü yarattığında oldu. Bu görev gücü, Blockchain teknolojisini anlayan yasal uzmanlarla birlikte, Caitlin Long gibi endüstri uzmanlarından oluştuğu için bu inanılmaz derecede ileriye dönük düşünceydi. Bu uzmanlar, wyoming’in blockchain benimsenmesini ilerletmek için neler yapabileceğine bakarak bir yıl harcadılar.”

Şu anda, devlet ekonomisinin en önemli iki sürücüsü turizm ve mineral ekstraksiyonudur. Ancak, bu endüstriler zor bir zaman geçiriyor çünkü çevredeki devletler Wyoming’in işçilerini çekiyorlar. Umut, blockchain teknolojisinin devlete daha fazla iş getireceği. Lupien.

“Wyoming’in patlaması ve büst ekonomisi ile biraz meydan okuma var. Kömür işi azaldıkça, verilerin de bir parçası olan Wyoming Governors Blockchain Görev Gücü gücü, sermayeyi bölgeye getirme fırsatlarını arıyordu. Blockchain’e baktık ve ” eğer bir mevzuat oluşturursak, o zaman bu endüstriyi Wyoming’e getirebilir ve daha fazla iş yaratabiliriz.’”

Görev Gücü, yasa ile imzalanan ve bu ay yürürlüğe giren önerilen faturalar için mevzuat hazırlanmasında etkili olmuştur.

Bu noktada, yasaların devlete daha fazla iş ve endüstri çizmede başarılı olup olmayacağına dair bir gösterge yoktur. Bununla birlikte, Lupien, bir değişiklik gördüğünü belirtti-bir dizi organizasyon, yeni yasalar çerçevesinde bankaların kurulmasına ilgi gösteriliyor. Olarak ifade etti ,

“Yeni faturaların daha fazla iş ve sermaye getireceğini biliyoruz. Örneğin, sf0125, velayet faturası, mülkiyet sahipliğini tanımladığı için dijital varlıklar için oyun değişiyor. Bu yasa, bankaları dijital varlıklar için nitelikli vekiller olarak yetkilendirir. SEC buna hiç izin vermedi, ancak Wyoming şimdi mülkiyet gibi dijital varlıkların doğrudan sahipliğini tanımlıyor. Şimdi, wyoming’de kurulan işletmeler dijital varlıkları gözaltı olarak görecekler. Buna karşılık, bu, 150 milyon dolardan fazla yatırım yaparken üçüncü taraf bir müşteri hizmeti kullanması gereken kurumsal yatırımcılardan sermaye getirecektir.”

Veri üyesi Caitlin Long göre, bankalar bu yılın Eylül ayında operasyonlara başlamak mümkün olacak. O ekledi,

“Dijital varlıkların doğrudan mülkiyet doğasına saygı çünkü Wyoming dijital varlık custodians Tüm Diğerleri üzerinde öne çıkacak! Bu yeni bekçileri bir Wyoming tabanlı veli yatırımcılar hala doğrudan gözetim altında sadece vale park hizmeti gibi çok kontrol veren ise doğrudan mülkiyet korumak anlamına gelen bailment, dijital varlıklarını kendi çünkü geleneksel menkul bekçileri gibi olmayacak. Özetle, Wyoming, yatırım fiduciaries’in zamanla göç etmesi muhtemel olan solvent, yatırımcı dostu dijital varlık koruyucularının evi olarak bilinir hale gelecektir.”

Wyoming’in yaklaşımı devrimci değil. Güney Dakota, 80’li yıllarda faiz yasalarını değiştirerek böyle bir strateji uyguladı ve bu da oranlar ve ücretler için kapaklar aldı. Bunu yapmak, kendini Devlette kurmak için daha fazla iş sağladı.

Bu noktada, blockchain ve kripto para teknolojisi söz konusu olduğunda Wyoming iyi bir konumda olabilir. Birkaç şirket, BeefChain gibi Wyoming’e geçme planlarını kaydetti. Ayrıca, Wyoming çok daha uzun diğer Devletleri alabilir ne yapmak mümkün olmuştur. Uzun göre,

“Bir düzineden fazla diğer Devletler zaten geçti ya da Wyoming dilini içeren faturaları geçme sürecinde. Örneğin, Colorado geçtiğimiz yıl yürürlüğe giren Wyoming faturasına oldukça benzer bir yardımcı jeton faturası çıkardı. Bununla birlikte, diğer devletlerin wyoming’in liderliğini yakalayacağından şüpheliyim, çünkü yasama organları, özellikle de başka bir devlet zaten ilk taşıyıcı avantajını yakaladığında, kısa bir süre içinde tek bir konuda 13 faturayı nadiren yürürlüğe koyuyor.”

Bu noktada, wyoming’in ekonomisinin önümüzdeki yıllarda geçtiği değişikliği görmek ilginç olacaktır.

Kripto Haber