XRP Analiz 25 Mart

25.03.2019
14
A+
A-
XRP Analiz 25 Mart

XRP / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

    Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
    Destek Seviyeleri: 0.30 $, 0.28 $, 0.26 $

Geçen hafta, XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde ve dar bir aralıkta işlem görüyordu. Kripto’nun fiyatı 0,30 dolar ile 0,33 dolar arasında dar bir aralıkta işlem görüyordu. 0,32 $ fiyat seviyesi güçlü bir direnç seviyesi haline geldi çünkü boğalar üç kez direnç seviyesini kıramadılar.

21 Mart’ta, ayılar düşüş trendi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı düştü ve yazarken 0.30 dolardan işlem görüyor. Artan yönde, kripto fiyatının artması bekleniyor çünkü fiyat dar aralığın düşük fiyatına ulaştı.

Aşağı yönde, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkmazsa, kripto’nun fiyatı düşecek ve önceki en düşük 0,28 ve 0,19 ABD doları seviyelerine ulaşacak. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatların düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı düşüş eğiliminde. Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın ve 26 günlük EMA’nın altına düştü ve son beş gün içinde EMA’ların altına işlem görüyor. 12 günlük EMA, kripto fiyatına karşı bir direnç oluşturuyor. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatların düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara