aQuest ICO (aQu Token)

25.03.2019
36
A+
A-
aQuest ICO (aQu Token)

Enkronos tarafından geliştirilen, Bu durumda bu tür anketler, sosyal medya etkileşimi, veya ürün yorumları dijital olarak belirli görevleri tamamlamak için kullanıcıları ödüllendirerek Konser ve Serbest Ekonomi sektörü otomatize etmeyi merkeziyetçi bir uygulamadır.

Ayrıca, Bu müşteriler hakkında önemli bilgiler edinebilirler ve marka bilinirliği artırmak onlar güçlü pazarlama kampanyaları oluşturmak için bir platform yaratıcıları sunar.

Aquest Nasıl Çalışır?


Aquest, katılımcıların ödülleri güvence altına almaları için görevleri tamamlamalarını gerektirir. Örneğin, airdrop tamamlandıktan sonra katılımcıların ERC20 belirteçleri alacağı bir airdrop arayışı olabilir.

Kullanıcılar ayrıca, kullanıcının cihazlarından herhangi birinden erişilebilen yenilikçi ve sezgisel bulut tabanlı araçları kullanarak görevler oluşturabilir ve bu da görevleri yönetmeyi kolaylaştırır.

Aquest platformunda oluşturulan tüm görevler Enkronos uygulamaları ile entegre edilmiştir ve yaratıcının kullanıcı havuzuna katkıda bulunur. Quest yaratıcıları, kullanıcılarını, kullanıcının markayla etkileşimini artıracak diğer uygulamalarla meşgul etme fırsatına sahip olacak.

Kabul Edilen Simge


Aquest token platformun yarar belirteçleri olacak ve platformdaki tüm işlemler için ana ödeme yöntemi olacaktır. AQUEST’İN entegre olduğu “Enkronos Apps” platformuna güç veren yardımcı jetonlar olan ENK jetonları için değiştirilebilir. Aquest cüzdan, AQUEST ve enk belirteçleri depolayacak ve kullanıcılar cryptocurrency cüzdan üzerinden hesap bakiyelerini izleyebilirsiniz.

Ayrıca, AQUEST, Aquest platformundaki tüm crowdsourcing ve crowdfunding süreçlerini güçlendirecek ve platformda kayıtlı şirketlere yatırım yapacaktır.

Bu Durumda Faydaları


Güvenilir
Aquest platformu Enkronos uygulama yığını üzerinde oluşturulur, platform da platformdaki tüm görevleri kolaylaştıran akıllı sözleşmeleri kullanır.

Bu, işlemle ilgili tüm tarafların yükümlülüklerini yerine getirmesini sağlar, kullanıcılar görevleri tamamladıktan ve görevleri tamamladıktan sonra kullanıcıları ödeyen görevlerin yaratıcılarını tamamlarlar.

Erişilebilir Ve Kullanışlı
Bu durumda herhangi bir kısıtlama veya BİLGİ talebi yok; bu nedenle, herkes Bu durumda katılmak ve basit görevleri katılımları için ödüller almaya başlayabilirsiniz.

Aquest, kullanıcıların cihazlarının rahatlığından ödüller kazanmalarını sağlayan mobil dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Enkronos Uygulamaları İle Entegrasyon


Platform Enkronos uygulaması ile entegre olduğundan, Quest creators, kullanıcı havuzunu enkronos uygulamalarında kolayca artırabilir ve kullanıcı katılımını markalarıyla arttırır.

Yaratıcılar, markalarını iyileştirmek için veri toplayabilecekleri kampanyalar oluşturmak için platformu da kullanabilirler.

Çeşitlilik
Quest yaratıcıları, anketler, ödül görevi, video reklamları izlemek, bir Facebook gönderisini sevmek, uygulamaları yüklemek veya belirli bir oyunu oynamak gibi görevler yaratma özgürlüğüne sahiptir.

Ödüller
Şu anda arayış yaratıcıları ERC20 belirteçleri kullanarak arayış katılanlar ödeyebilirsiniz; ancak, planları mümkün yaratıcıları PayPal, kredi kartları ve diğer önemli cryptocurrencies kullanarak ödeme yapmak için yapmak için devam etmektedir.

Kripto Haber