Kripto Community Clarity: Western Union & Thunes Ortaklığı Stellar Blockchain tarafından desteklenmiyor

25.03.2019
56
A+
A-
Kripto Community Clarity:  Western Union & Thunes Ortaklığı Stellar Blockchain tarafından desteklenmiyor

Daha önce Western Union ile TransferTo olarak bilinen Thunes arasındaki en son ortaklık, bu konuda Stellar veya başka bir blockchain ile hiçbir şekilde bağlantılı değildir, thunes doğruladı.

Gelişmekte olan ekonomiler için daha akıllı ödeme çözümleri sunmak için sınır ötesi ağ sağlayan şirket, bu ortaklıkla ilgili belirsizlikleri açıklığa kavuşturmak için Twitter’a gitti. Stellar blockchain tarafından desteklenecek olan bu ortaklığın etrafında dolaşan haberlere değinen Thunes, LinkedIn’de bu bilgilerin “gerçekte yanlış ” olduğunu ve bunun böyle olmadığını doğruladı.”

Gerçekte, ortaklık Thunes API ağı tarafından desteklenmektedir yüzde 100 ve blockchain bağlı hiçbir şekilde vardır.Temmuz 2018’de, TransferTo, sınırlardaki para transferlerini arttırmak için Stellar ile ortaklık kurduğundan sonra thunes markalı. Entegre Yıldız bu ortaklık kapsamında, 70’den fazla ülkede ağ ortakları arasında verimli ve daha sorunsuz bir yerleşim yöntemi etkinleştirmek için Thunes.

Bu sefer Thunes, müşterilerinin dünyadaki kullanıcıların mobil cüzdanlarına doğrudan para göndermelerini sağlamak için sınır ötesi para hareketinde lider olan Western Union ödeme devi ile ortaklık kurdu.

Western Union için hesap ödeme ağı küresel Başkanı Sobia Rahman,” amacımız dijital para transfer hizmetlerini daha erişilebilir hale getirmektir, mobil işlemleri etkinleştirmeye odaklanmaktır ” dedi.

Western Union bu kez Stellar ile dolaylı bir bağlantıya sahip olmasa da, şirket Ripple teknolojisi ile pilot test yapıyor. Geçen ay, Western Union’daki Asya Pasifik Genel Müdürü Molly Shea, özellikle Meksika Pesosu ve ABD Doları ile belirli koridorlarda dalgalanma kullanabileceklerini ortaya koydu.

Şirket, blockchain çözümünü 2017’in sonuna doğru test etmeye başladığından beri Ripple Labs ve Western Union işbirliği bilinmektedir. Ayrıca, Western Union da dalgalanma yatırım yapmıştır 2016 yılında girişim sermayesi şirketi Digital Current Group yatırım yaptı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.