Xeonbit (XNB): Güvenli Blockchain Ödemeleri

14.07.2019
120
A+
A-
Xeonbit (XNB): Güvenli Blockchain Ödemeleri

Xeonbit (XNB) Nedir?

Xeonbit, merkezi yetkililer olmadan tamamen merkezi olmayan güvenli ödeme ağı için özel dijital para birimidir. Xeonbit, ödemelerin varsayılan olarak anonim kaldığı diğer şifreli para birimi değiş tokuşlarının aksine, izlenebilir transferlere izin verir. Bir alıcının, kullanıcının genel adresine gelen mesajları kontrol ederek dengesini tanımlamasını önler. Bu nedenle, platformun aldığı tüm bilgiler sınırlama veya kısıtlama olmaksızın kullanıcıya% 100 açıktır. Aynı şekilde, sistem müşteri bilgilerinin güvende ve gizli kalmasını sağlar, bu yüzden her müşterinin gereksinimlerine kolayca uyum sağlarlar.

Xeonbit (XNB) Özellikleri

Xeonbit, her yerdeki tüm insanların, zaten sahip oldukları gadget’ları kullanarak özel olarak para gönderme ve alma özgürlüğüne sahip olduğu bir platform başlatmayı amaçlamaktadır. Platform, aşağıdaki prensipleri benimseyerek bunu başaracaktır:

Topluluk:
Xeonbit topluluğuna katılarak, kullanıcılar dünyanın her yerinden yetenekli insanlarla tanışma, deneyimlerini başkalarıyla paylaşma ve en iyilerden öğrenme fırsatına sahip olacaklar. Örneğin, başarılı madenciler haline gelen dünya liderleri başarılarını açıklayabilir, faydalı ipuçları verebilir ve hatta çevrimiçi danışmalar sunabilir.

Kaynaklar:
Kripto madenciliği kasıtlı olarak kaynak yoğun ve zor olacak şekilde tasarlanmıştır, böylece her gün kazılan blok sayısı sabit kalabilir. Bireysel bloklar geçerli kalabilmek için çalışma kanıtı taşımalıdır. Xeonbit her aldıklarında işin kanıtını doğrular.

Blockchain:
Xeonbit, tüm işlemlerin blok zinciri olarak bilinen dağıtılmış, çoğaltılmış bir halka açık deftere kaydedilmesini sağlar. Bu, her yeni bloğun doğrulanmasını sağlar. Bağlandıktan sonra, bir düğüm yerel zincirleme kopyasını tamamlamak için diğer düğümlerden yeni bloklar indirir ve doğrular.

Cüzdan şifreleme:
temeldeki kod aynı ana anahtarın birkaç şifreli kopyasını desteklese de, birden fazla parola ortaya çıkarsa da, istemci henüz ek parola eklemeye yönelik bir yönteme sahip değildir. Çalışma zamanında, anahtarlar şifreli kalırken istemci cüzdanı normal şekilde yükleyebilir.

Xeonbit’in (XNB) Avantajları

Xeonbit, belirli bir kullanıcıyı belirleme olasılığını ortadan kaldırmak için kullanıcıların genel anahtarlarını değiştiren “halka imzaları” olarak bilinen özel bir teknolojiyi kullanır. Ancak, her işlem gönderenin çıktılarıyla karıştırmak için birden fazla çıktıyı kontrol eden çoklu şifreleme imzaları kullandığından, ödemeler varsayılan olarak anonim kalır.

Sonunda, bir gözlemci hangi tarafın hangi çıktıları kontrol ettiğini söyleyemez ve sistemdeki her bir işlemi takip etmek imkansız hale gelir. Aşağıdakiler, Xeonbit’in temel avantajlarıdır:

Hızlı işlem
Güvenlik
Güvenli ve kararlı
Gizlilik
24/7 ticaret
Ölçeklenebilirlik:
Xeonbit sistemi artan miktarda çalışmayı kaldırabilir

Esneklik:
Xeonbit, müşterilerin güvenini ve değerlerini en önemli öncelik olarak görür. Platform, her müşterinin ihtiyacına kolayca uyum sağlar.

Kullanılabilirlik:
Müşterilerin platformda aldıkları tüm bilgiler sınırsız veya kısıtlama olmadan% 100 hizmetindedir. Bu, blockchain’in diğer blockchain ağlarına kıyasla üstün anonimlik ve güvenlik sağlar.

Xeonbit (XNB) Takımı
Xeonbit, özellikle finans ve pazarlama konusunda sertifikalı uzmanlarla, yalnızca en iyi profesyonellerle çalışır. Ayrıca, tüm şifreleme para ekosistemini çok iyi biliyor ve anlıyorlar. Önerdikleri web seminerleri, müşterilerin işletme stratejisini geliştirebilir.

Kripto Haber