WanChain WAN Analiz 14 Temmuz

14.07.2019
56
A+
A-
WanChain WAN Analiz 14 Temmuz

WAN / USD Uzun Vadeli Eğilim: Düşüş

    Dağıtım bölgeleri: 0,50 dolar, 0,60 dolar, 0,70 dolar
    Birikim bölgeleri: 0,2 ABD doları, 1,50 ABD doları, 0,1 ABD doları

WANCHAIN, ABD Doları tarafından şu an tüm zamanların en düşük ticari işlemcisi olan 0.0030 $ ‘da işlem görmekten çok şaşırdı. Konsolidasyon hareketindeki ABD doları, bir kez daha kendi başına pazar avantajına sahip oldu, böylece mevcut nokta daha fazla düşüşle karşı karşıya kalıyor.

50 günlük SMA göstergesi şimdi 14 günlük SMA üzerindeki 0,40 ABD doları olarak belirlendi. Stokastik Osilatörler, aşırı satım bölgesine 20 aralığının biraz altında yerleşmişlerdir.

WAN / USD piyasasında olağan bir fiyat hareketi olayı olması nedeniyle, çiftin 0,0030 ABD doları seviyesindeki gerilemeye karşı yükselmesi beklenebilir. Bununla birlikte, ayılar, bu kez, geçmişte olduğundan daha güçlü bir şekilde birleşmeyi seçtiyse, çiftin güneye doğru yaptığı yolculuğun, yaklaşık 0,20 $ veya daha düşük bir noktada daha düşük bir noktada yakın bir zamanda işlem kaybına uğradığı söylenebilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara