Stellar XLM Analiz 26 Mart

26.03.2020
22
A+
A-
Stellar XLM Analiz 26 Mart

820/5000Güçlü ve sık iniş çıkışlar XLM’in fiyat trendinde önemli değişiklikler getiriyor.


     Stellar 0.041 $ ‘dan keskin bir artış kaydetti; ayılar parayı% 61.80’in altına bile çekti.


     Kripto para, düzeltildikten sonra henüz destek seviyesini görmüyor; % 100 fib seviyesinde önemli bir destek çizgisi görünür.


     Hareketli ortalamalar henüz son dalmaya cevap vermemiştir; MACD düşüş bölgesine adım attı.

Stellar Lumens şimdiye kadar yükseliş eğilimi ile etkileyici bir şekilde ilerliyordu. Sadece birkaç saat önce, madeni para 40 doların altında keskin bir düşüşle düştü ve düşüşü uzatmaya devam ediyordu.

Bu, mevcut küresel belirsizlikle mücadele etmeye yetecek kadar hazır olmadığından piyasanın hala istikrardan ne kadar uzakta olduğunu göstermektedir. BTC fiyatı da kısa sürede 6879 $ ‘dan 6607 $’ a düştü.

Bir gün boyunca Stellar, 0,039 dolar civarında birden fazla dip oluşturdu ve görünüşe göre, aktif bir destek seviyesi olarak hareket etmesi muhtemel. Devam eden fiyat gerilemesi% 38.20,% 50 ve% 61.80 Fib seviyelerinde destekleri kırdı. Burada, kısa vadeli SMA hattı daha uzun olanın üzerindedir, ancak yakında düşüş eğilimi oluşturabilir.

Kripto para dün destek hattının biraz üzerinde açılmıştı. Oynaklığa rağmen, XLM madeni para bugün 0,041 $ fiyat işaretini tutmayı başardı. Bununla birlikte, son dalma düşüş eğilimi ile önemli bir S / R düşüşü kaydetti.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara