XRP 21 Ocak Analiz

21.01.2019
55
A+
A-
XRP 21 Ocak Analiz

XRP / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

    Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
    Destek Seviyeleri: 0.32 $, 0.30 $, 0.28 $

Geçen hafta, XRP fiyatı hem düşüş hem de yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. 19 Ocak’ta, boğalar fiyat seviyesinin üst seviyesini test etti. Kripto’nun fiyatı 0.34 $ ‘a yükseldi ve boğalar geri çekildi. 20 Ocak’ta, aylar 12 günlük EMA’yı kırdı, 26 günlük EMA ve fiyat düşük fiyat aralığına düştü.

Bununla birlikte, düşüş eğilimi devam ederse 0,32 $ fiyat seviyesi düşecek ve fiyat 0,29 $ seviyesinin altına düşebilir. Öte yandan, eğer seviye devam ederse, tüccarlar yükseliş eğilimi beklentisiyle düşük fiyat seviyesinde uzun işlemler başlatmalıdır. Öte yandan, stokastik gösterge aşırı alım bölgesinin dışında ancak XRP fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu belirten% 20 aralığının üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

XRP / USD Kısa Vadeli Eğilim: Düşüş

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı düşüş eğiliminde. Ayılar 0,32 $ fiyat seviyesinin altına düştü, ancak boğalar fiyatı geri çekti ve bir yükseliş hareketi yaptı. Boğalar 12 günlük EMA tarafından direndiler ve ayılar 0,32 $ fiyat seviyesini düşürmek için başka bir girişimde bulundular.

Bu arada, stokastik aşırı alım bölgesinin dışında ancak% 20’nin üzerinde, kriptoların yükseliş momentumunda ve alım sinyalinde olduğunu gösteriyor. Ayrıca, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

kriptopara