XRP Analiz 15 Mayıs

15.05.2019
28
A+
A-
XRP Analiz 15 Mayıs

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.36 $, 0.35 $, 0.34 $

Dün, 14 Mayıs, XRP fiyatı şu an yükseliş eğiliminde. XRP piyasası 24 Nisan’dan bu yana yatay bir seyir izliyor. Son dönemde volatilite dalgalanması kriptoyu 0,40 $ fiyat seviyesine çıkardı. Fiyat, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın üzerinde olduğu için madalyonun yükseliş eğilimine devam etmesi ihtimali vardır.

Fiyat destek seviyelerini gösteren bir trend çizgisi çizildi. Artan yönde, trend çizgisinin kırılmaması durumunda fiyatın 0,50 $ fiyat seviyesine ulaşması bekleniyor. Halen, XRP piyasası yazı yazarken olduğu gibi 0,42 $ ‘dan işlem görüyor. Dezavantajı, trend çizgisinin kırılması ve bunun karşısında zıt bir başka mumun kapanması durumunda fiyat 0,42 $ fiyat seviyesinin altına düşecek. Bununla birlikte, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Dün, piyasa fiyatı 0,42 $ seviyesine ulaştı, ancak boğalara karşı çıktılar. Boğaların başka bir yükseliş eğilimine girmelerini sağlayan 12 günlük EMA’nın desteğinde hafif bir fiyat geri çekilmesi yaşandı. Bugün, kripto fiyatı, 0,44 $ fiyat seviyesinde başka bir dirençle karşı karşıya. Dezavantajı, fiyat EMA’ların altına çekilir ve altına düşerse, kripto’nun fiyatı düşüş eğilimindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara