XRP Analiz 1 Mart

01.03.2019
22
A+
A-
XRP Analiz 1 Mart

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.30 $, 0.28 $, 0.26 $

Dün, 28 Şubat, XRP fiyatı düşüş eğiliminde idi. Kripto’nun fiyatı 0,31 dolar ile 0,32 dolar arasında dalgalanıyor ve 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın altında işlem görüyordu. Dün, boğalar EMA’ları kırma girişiminde bulundu ancak direndiler. Bugün, yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için boğalar EMA’ların üzerinde yükseldi.

Eğer boğalar EMA’ların üzerinde bir fiyat sürdürürse, kripto’nun fiyatının yükselmesi muhtemel. Artan yönde, eğer kripto’nun fiyatı yükselirse, XRP fiyatı 0.34 $ direnç seviyesini tekrar test edecektir. Aşağı yönde, eğer boğalar EMA’ların üzerinde bir fiyatı koruyamazlarsa, ayılar fiyatı EMA’ların altına çeker.


Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. Boğalar, yükseliş trendi çizgisine ulaşmak için 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Boğaların, fiyatların yükselmesi için EMA’ların üzerinde durması gerekiyor. Fiyat EMA’ların üzerinde tutulursa, boğalar önceki seviyelere yükselecek. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.