XRP Analiz 27 Mart

27.03.2019
56
A+
A-
XRP Analiz 27 Mart

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.30 $, 0.28 $, 0.26 $

Dün, 26 Mart, XRP fiyatı yükseliş eğilimi bölgesinde yer aldı. Dün, ayılar düşüş baskısına son vermek için $ 0.29 fiyat seviyesini test etti. Kripto’nun fiyatı şimdi yazı yazarken olduğu gibi 0.31 dolardan işlem görüyor. Boğalar, yüksek fiyat seviyelerine yaklaştığında, tüccarlar uzun alımlı işlemler başlatmalıdır.

Boğalar, yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Artan yönde, fiyatın 0.33 $ veya 0.34 $ fiyat seviyelerinde olması bekleniyor, ancak boğalar 0.32 $ fiyat seviyesinde direnç gösterebilir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. 26 Mart tarihinde, fiyat yükseliş eğilimi bölgesine ulaştığında boğalar 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Kripto’nun fiyatı, boğalar üst fiyat seviyesine yaklaştıkça bir dizi daha yüksek ve daha düşük fiyatlar yapıyor.

Bununla birlikte, mevcut eğilim sürdürülürse boğaların mevcut aralıktaki hareketten 0.28 ve 0.34 $ arasındaki seviyeden kopması muhtemeldir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara