XRP Analiz 26 Şubat

26.02.2019
26
A+
A-
XRP Analiz 26 Şubat

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.30 $, 0.28 $, 0.26 $

Dün, 25 Şubat, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde idi. Boğalar, aralıklı bir hareketin ardından 12 günlük EMA’yı ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Şifrelemenin fiyatı 0.34 $ direnç seviyesini test etti ancak kıramadı. Kripto 0.33 $ ‘a düşerken, ayılar fiyatı geri çekti. Kripto’nun fiyatı yükseliş eğilimindedir ve XRP fiyatı yükselme eğilimindedir.

Artan yönde, eğer 0.34 $ fiyat seviyesinde daha fazla alıcı tanınırsa, boğalar 0.34 $ direnç seviyesini kıracak. Aşağı yönde, ayılar EMA’ların altına düşerse, kripto düşüş eğilimine devam edecektir. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı yükseliş eğiliminde. Dün, XRP fiyatı yatay bir seyir izliyor, ancak yükseliş eğilimi bölgesine ulaşmak için boğalar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı kırdı. Şifrenin fiyatı, 0.34 $ direnç seviyesini test ettikten sonra geri çekiliyor.

Kripto’nun fiyatı 12 günlük EMA’nın desteğine düştü. XRP fiyatı, 12 günlük EMA desteği ile yeni bir yükseliş hareketi yapıyor. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların üzerinde. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara