XRP Analiz 2 Mayıs

02.05.2019
20
A+
A-
XRP Analiz 2 Mayıs

XRP / USD Orta Vadeli Trend: Bullish

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.31 $, 0.29 $, 0.27 $

Dün, 1 Mayıs, XRP fiyatı düşüş eğilimindeydi. Dün, kripto fiyatı, boğalar 0.32500 $ fiyat seviyesinde direndikten sonra düşüş yönünde bir düzeltme yaptı. Kripto’nun fiyatı 26 günlük EMA’nın desteğine düştü. Artan yönde, 26 günlük EMA desteği kripto fiyatını tutarsa, 0.32500 $ ve 0.33 $ direnç seviyelerini tekrar test etmek için yükseliş eğilimine devam edecek.

Aşağı yönde, ayılar EMA’ların altına düştüğünde, kripto’nun fiyatı düşecek ve önceki en düşük seviyelere çıkacaktır. Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, alım sinyalini gösteren sıfır çizgisinin üzerindedir. XRP fiyatı, fiyatın yükseliş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteren EMA’ların üstünde.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı düşüş eğiliminde idi. Dün, boğalara direnç gösterdiği için, ayılar 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’yı düşüş eğilim bölgelerine kırdı. Kripto’nun fiyatı düşüş eğilimi bölgesinde ve 0.31 $ fiyat seviyesinin üzerinde yer alıyor.

Kripto’nun fiyatı, fiyatın düşebileceğini belirten EMA’ların altındadır. Eğer XRP fiyatı düşerse, düşecek ve önceki 0.29 $ veya 0.30 $ ‘lık düşüklere tekrar bakacak. Bu arada, kripto’nun fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu belirten EMA’ların altında. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara