XRP Analiz 7 Şubat

07.02.2019
22
A+
A-
XRP Analiz 7 Şubat

XRP / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç Seviyeleri: 0.61, 0.63, 0.65
     Destek Seviyeleri: 0.28 $, 0.26 $, 0.24 $

Dün, 6 Şubat, XRP fiyatı düşüş eğilim bölgesinde idi. Dün, XRP fiyatı 12 günlük EMA’nın direncinin bir sonucu olarak düştü. Kripto’nun fiyatı 0.29 $ ‘a düştü ve bir dizi bağlı hareket başlattı. Aşağı yönde, eğer boğalar EMA’ların üzerine çıkmazlarsa, kripto fiyatı önceki 0.28 $ ‘ın en düşük seviyesine geri dönecek.

Artan yönde, eğer boğalar EMA’ları kırarsa ve fiyatı da üstünde kalırsa, kripto yükseliş eğilimine devam edecek ve 0.33 $ fiyat seviyesini tekrar test edecektir. Bu arada, kripto’nun fiyatı EMA’ların altına düştü ve bu da fiyatın düşeceğini gösteriyor. MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini gösteren sıfır çizgisinin altındadır.

1 saatlik grafikte, XRP fiyatı düşüş eğiliminde. 6 Şubat’ta, ayılar 12 günlük EMA’yı kırdı, 26 günlük EMA ve fiyat 0,29 ABD doları seviyesine düştü. Halen, kripto fiyatı 0.29 $ fiyat seviyesinde değişmektedir. Fiyat EMA’ları kırmaya çalışıyor
Bu arada, MACD çizgisi ve sinyal çizgisi, satış sinyalini belirten sıfır çizgisinin altındadır. Kripto fiyatı, fiyatın düşüş eğilimi bölgesinde olduğunu gösteren EMA’ların altında.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara