Ripple XRP Analiz 29 Mayıs

29.05.2020
69
A+
A-
Ripple XRP Analiz 29 Mayıs

Son zamanlarda, bir Ripple platformu olan XSping, Xumm adlı bir uygulamayı sergiledi. Bu uygulama XRP defter kullanıcılarına “kendi bankanızı” sağlayan çok çeşitli özellikler ve işlevsellik sunmak için tasarlanmıştır. Uygulama, XRP Ledger’da para göndermenize ve almanıza, işlemleri izlemenize, bakiyeleri kontrol etmenize ve değer değiş tokuşuna izin verirken hesap açmanıza ve hesap oluşturmanıza olanak tanır.

Güncel Ayı: Yatırımcıların Katılımında Bir Yükseliş mi, yoksa Bir Piyasa Düşümü Daha mı?

Bu volatilitenin en zor yanı, XRP / USD aşırı olumsuz hareketler gösterirken, iyimser bir bakış açısına tutunmanın zorlaşmasıdır. Bu sık ve güçlü kırmızı mumlar panik düğmesine basarken, bu paraların arkasındaki geliştiriciler daha fazla nişan almak için kollarını sıcak bir şekilde açıyorlar.

Piyasa şu anda uzaya gitmek için iki önemli neden sunuyor: 1) Değerli kripto paraların indirimli fiyatları yatırımcının giriş yapmasına izin veriyor ve 2) Ripple gibi dijital madeni paraların heyecan verici teklifleri.

Dahası, geleneksel piyasaların şu anki bozulmuş durumu, insanların kripto para birimlerine değişen ve olumlu bir yaklaşımla bakmasına neden oluyor. Bununla birlikte, alanın yönetilemez belirsizliği hala birçoklarını rahatsız ediyor. Aynı belirsizlik XRP’nin eğilimini bir kez daha bozdu; madalyonun çok ihtiyaç duyduğu yükseliş çıkışına çarptığı zaman görülmelidir.

XRP madeni para, boğa büyüsüne geri dönmek için aktif olarak 0.19 $ ‘lık bir destek seviyesi arıyor. Zaten 0.20 $ ‘dan destek seviyelerini ihlal ettiği için fiyat% 38.20 fib seviyesinin altında. 0,21 $ ‘ın üzerinde istikrarlı bir ralli kurtarma için bir zorunluluktur, 0,1910 $’ ın altındaki bir hareket ise ayıları davet edebilir.

Teknik göstergeleri arasında, Hareketli ortalamalar düşüş eğilimi oluştururken MACD pozitif alana girmeye başladı. Ayrıca, altcoinin% 50 ve% 61.80 fib seviyesinde direnç görmesi beklenir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara