Matic Network Hindistan Tech Giant, Infosys ile İşbirliği Yapıyor

29.05.2020
94
A+
A-
Matic Network Hindistan Tech Giant, Infosys ile İşbirliği Yapıyor

Matic Network şimdi Hint teknolojik devi Infosys ile işbirliği yapıyor. Infosys, Matic Network için Dapp iş ortağı doğrulayıcısı olacaktır. Çok uluslu BT şirketi Matic ana ağında 40 milyar dolar değerinde bir onaylayıcı düğüm çalıştıracak. İşbirliği, Matic ekosisteminin büyümesi için güvenliği ve güçlü bir platformu sağlayacaktır.

Bu hamle, Matic Network ve Infosys ve şirketin şu anda çeşitli alanlarda işbirliğine başlamak için ekip çalışmasını genişlettiği diğer büyük işletmelerin gelecekteki işbirliğinin başlangıcıdır.

İşbirliği, güçlü bir blockchain ekosistemi için altyapı sağlamayı amaçlıyor. Dapp iş ortağı doğrulayıcısının bir parçası olduktan sonra Infosys, Matic üzerinde yapılan işlemleri desteklemek için güçlü bir altyapı oluşturmaya katkıda bulunacaktır. Bu, şu anda tematik ana ağda yerleşik olmayı bekleyen DApp’ler için ağı daha güvenli hale getirecektir.

Infosys 1981’de kurulduğundan beri Hindistan’ın teknolojik alanında lider konumdadır. Şirket, yazılım servis sağlayıcıları için yeni bir küresel merkez olduğunu kanıtlamıştır. Infosys şimdi küresel DApp ekosisteminin kitlelere uyarlanması için gerekli olan güvenli, yüksek performanslı altyapıyı sağlamak için çalışıyor.

Matic Network’ün COO’su ve Kurucu Ortağı,

Matic Network belirtildi

Matic, birkaç ay önce gerçekleştirilen katılım çabalarının son derece cesaret verici sonuçlar gösterdiğinin yanı sıra büyüyen bir kuruluştur. Bu yeni ana ağ sunumu devam ederken, firma kayda değer bir ilerleme gösterecektir. Matic’in Infosys ile işbirliği sadece bir başlangıç ​​ve Matic bu işbirliğini dört gözle bekliyor.

kriptopara