Bitcoin BTC Analiz 29 Mayıs

29.05.2020
12
A+
A-
Bitcoin BTC Analiz 29 Mayıs

Bitcoin, CME’nin Bitcoin vadeli işlem sözleşmesinin sona ermesinden önce 10.000 doların üzerinde bir üçüncü girişimde bulunuyor.

Sözleşmenin sona ermesi, gelecek haftanın başında Bitcoin fiyatında oynak dalgalanmalara neden olması beklenen açık faizin% 50’sinin de sona ereceğini görecek.

Mayıs ayının ilk haftasında CME, Bitcoin sözleşmesine olan açık ilginin Mart ayında zorlu satıştan kurtulduktan sonra tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştığını bildirdi.

Yazma sırasında Bitcoin, bu sabahki 9.623 $ ‘dan biraz düştükten sonra 9.400 $’ dan işlem görüyor.

Bitcoin kısa vadede 8,830 $ ve 9,200 $ ‘ın üzerinde işlem yapmaya devam edebilirse, yükseliş eğilimi göstermeye devam ederken, bu destek seviyelerinin altındaki bir kırılmanın 7,100 $’ a kadar düşmesine neden olabilir. .

Bununla birlikte, yüksek frekanslı trader’lar önümüzdeki haftalarda yukarı yönlü bir hamleyi hedefleyecek ve 10.000 dolar seviyesinin acı bir direnç noktası olduğunu kanıtlayacak.

10.000 $ gibi bir psikolojik seviyenin üzerine çıkmak, tüccarların davranışlarında bir değişiklik olduğunu gösterecek ve boğa fiyat hissi son yarıya inme olayından sonra yavaşça geri dönecek ve gerçekte antiklimaktik hale geldi.

Geçen yıl piyasadaki yükseliş aşamasında görüldüğü gibi, en önemli şey Bitcoin’in 12 ay içinde ilk kez daha düşük bir yüksek baskı yapması olmasına rağmen, 10.000 $ ‘ın üzerinde, özellikle 10.500 $ ve 12.300 $’ ın üzerinde bir dizi temel direnç seviyesi var.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara