Doge Coin Analiz 7 Haziran

07.06.2020
121
A+
A-
Doge Coin Analiz 7 Haziran

Kripto pazarının uzun süren yavaşlaması, yatırımcıları neredeyse zorunlu bir “bekletme” kararına güvenmeleri gereken bir konumda bıraktı. Her nadiren fiyat artışından sonra, toparlanmalar toparlanmayı bozar. Bu, piyasa menzile bağlı kalırken boğa koşusunu çok sınırlı tutuyor.

Ancak, Bitcoin’in 10.000 dolarlık fiyat işaretini geçtikten sonra bile düşüş eğiliminde olduğu son gerilemeyi takiben, altcoinlerin çoğunluğu bir miktar denge gösterdi. Bu yıl Mart ayında piyasa çöktükten sonra bir süre sonra, kripto paralar artan hızda kayıplarını geri kazanıyor.

Belirtilen kripto para, Dogecoin, kuruluşundan bu yana gerçekten iyi performans gösteriyor. Bu zorlu zamanlarda da, son dalgalanmalara rağmen fiyat bir ay önceki seviyesine kıyasla yükselişe geçtiğinden para yeterince ümit vericidir.

Kripto para birimlerine önemli bir yaklaşım getirebilecek başka bir şey, son zamanlarda, bir güncellemenin Sanal para biriminin bir varlık olduğunu ve Norveç’te gelir ve varlık vergilendirmesi için genel kuralların altına düştüğünü belirtti. Ayrıca, herhangi bir dijital para birimine sahip olup olmadığı, çıkarılmış veya madencilik yapılacağını bildirmek zorundadır.

Bir bakıma Dogecoin dahil kripto paraların küresel ekonomi üzerinde nasıl bir iz bıraktığını gösteriyor. Bu kabul, piyasayı daha güçlü bir zemine doğru yönlendirebilir.

Piyasadaki oynaklığın ortasında, DOGE / USD son zamanlarda sadece orada sert bir ret ile karşılaşmak için 0.0027 doların üzerinde işlem gördü ve sonra aşağı doğru düzeldi. Düzeltmeler% 61.80 fib seviyelerinin altına düştü, daha sonra madalyon 0.0023 $ seviyesinde bir destek seviyesi buldu.

Son zamanlarda, Dogecoin 0.0026 $ ‘dan boğa mumları oluşturdu ve burada% 38.20 fib seviyesini pozitif bir önyargı ile geçti. Özellikle, madeni para önceki ayın tamamını durgun bir nota harcadı; Dogecoin fiyatı büyük ölçüde% 38.20 ile% 61.80 fib seviyesi arasında kaldı.

Burada, basit hareketli ortalamalar yükselişe geçtikten sonra yükseliyor. Bu arada, MACD göstergesi yükseliş alanına yeni girdi. Altcoin şu an için boğa teknik yönlerinin üzerinde bir kaleye sahip.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara