XRP Ledger, Ripple Topluluğu için Önemli Bir Dönüm Noktası Olarak 1,5 Milyon Hesabı Aştı

09.02.2019
42
A+
A-
XRP Ledger, Ripple Topluluğu için Önemli Bir Dönüm Noktası Olarak 1,5 Milyon Hesabı Aştı

Geçen yıl, birçok insan Ripple’ın XRP’nin geleceği hakkında şüpheleri vardı. Şirket, davalarla yüzleşmek için zor zamanlar görmüştü ve kripto topluluğundan bazı insanlar, jetonlarının ağır bir darbe olacak menkul kıymetler olarak kabul edileceğinden emindi.

Bununla birlikte, şu anda pazarda dünyanın en büyük ikinci kripto ağı çok önemli bir dönüm noktasına ulaştı: XRP Ledger, XRP İstatistikleri’nde gösterildiği gibi şu anda 1,5 milyondan fazla kullanıcıya sahip. Bu, XRP topluluğunun gününü yapan çok önemli bir ölçüdür.Ripple ağının büyümesi, şirketin Haziran 2018’de 1.3 milyondan az hesabının olduğu gerçeğini göz önüne aldığınızda gerçektir. Bu, kripto kışı sırasında kullanıcılarında% 15’in üzerinde bir büyüme görüldüğü anlamına geliyor. bir çok şifreli bağımlı işletmeyi imha etmek.

Bu metrik aslında çok önemlidir çünkü bir hesaba sahip olmak için minimum finansman şartı vardır. Bu, insanların en az 20 XRP (bu rapor sırasında yaklaşık 6 ABD doları civarında) tutması gerektiği anlamına gelir. Miktar çok yüksek değil, ancak meraklı insanlar tarafından yaratılan boş cüzdanların resmi numaralarda bulunmayacağı anlamına geliyor.

20 XRP’ye bile sahip olmadan, hiçbir kullanıcı ağda işlem yapamaz. Ancak, bir hesap bir süre boş kalmasına izin verebilir ve daha sonra tekrar etkinleştirmek için bir miktar XRP koyabilir.

kriptopara