XTZ TEZOS Analiz 11 Nisan

11.04.2019
22
A+
A-
XTZ TEZOS Analiz 11 Nisan

XTZ / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 1,20 ABD Doları, 1,30 ABD Doları, 1,40 ABD Doları
    Birikim bölgeleri: 0,80 ABD Doları, 0,70 ABD Doları, 0,60 ABD Doları

1 ve 0.90 dolar civarında olan pazar bölgeleri, bu haftaki seansta XTZ / USD ticaret değerlemesiyle ilgili olarak bir dizi dalgalı fiyat hareketine hâkim oldu.

9 Nisan’daki alım satım işlemleri boyunca, kripto 0,90 $ ‘lık daha düşük menzil noktasında ani bir yükseliş gördü, ancak üst menzil noktasından çıkamadı. Bu piyasa hareketinin bir sonucu olarak, söz konusu menzil noktasında yalnızca birkaç düşük seviye olmuştur. Tüm alım satım göstergeleri şu anki bölge bölgelerinde de bulunur. Stokastik Osilatörler şimdi kılları 80’i kuzey-doğuya işaret edecek şekilde hafifçe açmışlardır. Bu muhtemelen bir konsolidasyon hareketi önerecek bir sinyal anlamına gelebilir.

9 Nisan boğa traşlı şamdan oluşumu ile birlikte, paritenin piyasadaki değerini çok kısa sürede kaybetmesi beklenmiyor. Orta vadede kuzeye ilerleyemezse, bir süre sonra mevcut fiyat konsolidasyon hareketlerini sürdürmesi bekleniyor.

XTZ / USD piyasasının kısa vadeli eğiliminde, kripto çifti bugün yaklaşık 1 $ ile 0,95 $ arasında değişmektedir. İşlem seanslarının başlangıcında parite düşük seviyeli nokta civarında dalgalanmadan önce parite dalgalanıyordu.

Bu kripto’nun sicilinin dünkü kaydına göre, ticaret duruşu bir miktar yükseliş görüyor. Bollinger Orta Bandı, 50 günlük SMA göstergesi aşağıdan daha yakın olduğu için alt aralık işaretinin üzerinde bir parçadır. Stokastik Osilatörler şimdi 80 civarında bulunur ve bir miktar aşırı alım bölgesine batırılır.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara