Yeni Kurulan Web Tarayıcıs Moon İle Amazonda Kriptoparalar İle Alışveriş İmkanı

28.01.2019
49
A+
A-
Yeni Kurulan Web Tarayıcıs Moon İle Amazonda Kriptoparalar İle Alışveriş İmkanı

Yeni Kurulan Web Tarayıcıs Moon İle Amazonda Kriptoparalar İle Alışveriş İmkanı Start Verdi.

Müşterilerin Amazon’da ürün satın almalarını ve kripto para birimleri kullanarak ödeme yapmalarını sağlayan bir web tarayıcı uzantısı vardır. Bu, kripto alanı ve kabul edinme için çok olumlu, çünkü Bitcoin’in aldığı eleştirilerden biri, kripto para birimleri kullanarak mal satın alabileceğiniz sadece birkaç yer olmasıydı.

Bilgiler 23 Ocak’ta @Bitcoin tarafından Twitter’da yayınlandı. Artık Amazon.com’da alışveriş yaparken kullanıcıların Bitcoin (BTC) ve Bitcoin Cash (BCH) kullanarak ödeme yapmaları mümkün olacak.

Uzantıyı kullanmak için kullanıcının indirmesi ve bir hesap oluşturması gerekir. Ondan sonra, Coinbase hesaplarını kullanarak, bireyler Coinbase cüzdanlarını kullanarak alışveriş yapabilecektir. Gelecekte, amaç daha fazla değişim ve platform eklemektir.

Aynı zamanda moon Technologies, eBay ve Walmart gibi uzantılarına eklenen diğer e-ticaret sitelerinin olacağını açıklıyor. Bu, dijital varlıklardaki alım sayısını artıracaktır.

Kullanıcılar ödeme yapıldığı anda, Moon bunu tanıyacak ve ‘Moon ile Öde’ yazan bir düğme gösterecektir. En önemlisi, Columbia Venture Community tarafından yayınlanan bir blog gönderisine göre, şirket herhangi bir ücret talep etmiyor.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.