Zcash Analiz 24 Mart

24.03.2019
59
A+
A-
Zcash Analiz 24 Mart

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 65 $, 70 $, 75 $
    Birikim bölgeleri: 45 $, 40 $, 35 $

ZEC / USD piyasası, son birkaç gün içinde bir dizi dalgalı fiyat hareketi yaşadığı iyi tanımlanmış menzil noktalarına sahip oldu. Menzil bölgeleri şimdi 60 ila 50 dolar arasında bulunur.

İki SMA göstergesi şimdi, aralık bölgelerinde, alt aralık işaretinin biraz üzerinde bulunur. 14 günlük SMA, mevcut piyasa fiyatının biraz altında, ancak 50 günlük SMA’nın biraz üzerinde. Stokastik Osilatörler şimdi 60 aralığında güney-doğu yönüne eğik olarak işaret ediyorlar. Bu, piyasadaki mevcut fiyat hareketleriyle devam edebileceğinin bir işareti olabilir.

İki SMA ticaret göstergesi şimdi, 50 dolarlık piyasanın, ayılardan sonra aşağı doğru kırılırsa o noktada iyi bir giriş bulabileceğinden, dikkat edilmesi gereken ilk önemli hat olarak daha düşük aralık işaretini gösterdiğini göstermiştir. 60 $ ‘lık mevcut üst aralık işaretine karşı yapılan bir düzeltme, düşüş eğilimi için iyi bir giriş yapmasına da izin verebilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara