Biogen (HTER Token)

24.03.2019
41
A+
A-
Biogen (HTER Token)

Biogen Nedir?


BioGen, insan yaşamını ve telomer boyutunun azaltılmasının insan sağlığını, hücrelerini veya bütünlüğünü etkilemeden önlenebileceği yolları genişletmede kullanılacak etkili yöntemleri arayacak blok zincir tabanlı bir projedir. Telomerler, insan genetik materyalini koruyan insan vücudunda bulunan yapılardır ve yaşlandıkça telomerler kısalır ve yaşlanmaya neden olur.

Bio Gen International Business Company, moleküler biyomedikal bilim adamları ve dünyanın dört bir yanından gelen uzmanlar ile işbirliği içinde, başarılı olmasını sağlamak için BioGen projesinin arkasında olacak. Bu alanda büyük gelişmeler olmasına rağmen, araştırma için sermaye eksikliği araştırma üstlenecek ünlü bilim adamları ile anlaşmalar yapma çabalarını engelledi. BioGen, araştırmasıyla 80 yıldan 120 sağlıklı yıla kadar insanlarda yaşam beklentisini artırabileceğine inanıyor.

Şu anda, yaşlanmayı azaltan ve henüz rekabet etmeyen Ürün için 2 milyardan fazla potansiyel müşteri mevcuttur. Bu, Biogen’in yatırımcı karlarını kazanırken insanlığa fayda sağlayacak bir ürün oluşturması için büyük bir fırsattır.

Biogen Faydaları


Layık Neden
Biogen’e yatırım yaparak, yatırımcılar tüm insan türüne fayda sağlayan layık bir nedenin bir parçası olma fırsatına sahip olacaklar. Yatırımcılar da insan hayatını uzatmak için denemek için bir araya gelmiş her yerinden ekip ve şirketlerin bir parçası olacaktır.

Deneyimli Takım
BioGen projesinin arkasındaki uzman ve danışman ekibi, bir projenin başarılı olup olmadığını belirleyen önemli faktörlerden biri olan çeşitli geçmişlere ve becerilere sahip çeşitli endüstrilerde yıllarca deneyime sahiptir.

HTER Ticaret yeteneği
Gelecekte, HTER belirteçleri, çeşitli kripto para birimi değişim platformlarında listelenecek ve HTER sahiplerinin jetonlarını satmalarını veya değiştirmelerini mümkün kılacak ve bu da daha sonra yatırımlarının değerini artıracaktır.

Şeffaf
Yatırımcılar Ethereum blok zincirinden ICO satışı sırasında katkıda bulunan fon miktarını görüntülemek mümkün olacak. Bu fonların zimmete önler ve projenin arkasındaki kişilerin amacı için kullanmasını sağlar.

Bıogen HTER Token ICO ayrıntılar


BioGen, projeye daha fazla yatırımcı katarak araştırmayı tamamlamak için gerekli fonları toplamak için HTER olarak bilinen bir kripto para birimi başlatmak için blockchain teknolojisinin yardımıyla yararlanacaktır. Bir kullanıcı belirteci satın aldıktan sonra, onların ERC20 uyumlu cüzdan alacaksınız. HTER belirteçleri sahipleri belirteçleri belirteç ile uyumlu cryptocurrency cüzdan sahip diğer kullanıcılara aktarabilirsiniz.

ICO’DAN üretilen fonlar, insan ömrünü nasıl uzatacağınıza dair araştırma ve analiz yapmak olan Biogen’in amacını gerçekleştirmede tahsis edilecek ve genel idari ve işletme giderleri için başka bir bölüm bir kenara bırakılacaktır.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.