Zcash Analiz 13 Nisan

13.04.2019
23
A+
A-
Zcash Analiz 13 Nisan

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 90 ABD Doları, 100 ABD Doları, 110 ABD Doları
    Birikim bölgeleri: 50 ABD Doları, 40 ABD Doları, 30 ABD Doları

ZEC / USD piyasa değerlemesinde temel olarak 70 $ ‘lık bir değer etrafında değişken dalgalı fiyat hareketleri olmuştur. Kripto’nun şu anki menzil bölgelerine derinlemesine bir göz atmanın ışığında, 80 ve 60 ABD Doları’ndaki fiyat noktaları görsel menzil noktalarıdır.

Son zamanlarda, pazar yükseliş eğilimi görünümünde olmak için kuzeye dönmüştü. 14 günlük SMA göstergesi, piyasanın şu anda üzerinde durduğu 70 dolarlık bir limite yerleştirildi. 50 günlük SMA, 60 $ puanın biraz altında bulunur. Stokastik Osilatörler görünüşte 80 ve 60 aralığında konsolide oluyorlar.

Piyasa çizgisini, 60 $ ‘da son derece belirgin bir şekilde ayıkladığına dair bir işaret var. Şiddetli bir şekilde ihlal edildiğinde ayıların kripto ticaretinde geri dönüşü için bir sinyal oluşturabildiğini söyledi. Bu arada, 70 $ ‘lık mevcut medyan menzili işaretine karşı böylesi bir düşüş piyasası varsayımından tersine dönme, potansiyel olarak kuvveti geri alan boğalar için bir sinyal olabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara