ZCash (ZEC) Analiz 17 Şubat

17.02.2019
34
A+
A-
ZCash (ZEC) Analiz 17 Şubat

ZEC / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

    Dağıtım bölgeleri: 70 $, 80 $, 90 $
    Birikim bölgeleri: 40 ABD Doları, 30 ABD Doları, 20 ABD Doları

ZEC / USD fiyat değerlemesi, kuzey-doğu yönünde fiyat aralığı hareketlerinin farklı bayılmalarını 8 Şubat kısa başak mum çubuğuna görüyor. Kripto, 13 Şubat’ta 50 günlük SMA’ya dokunurken düşük seviyelerde yer almaya başladı.

50 günlük SMA menzil noktasının üzerinde kısa bir mesafe tutarken, 14 günlük SMA konumunu söz konusu bölgenin biraz altında tutuyor. İki SMA arasında bulunan fiyat aralığının çevresinde fiyat dalgalanıyor. Stokastik Osilatörler artık görünüşte 60 aralığında tellerini geçmeye çalışıyorlar. Bu bir konsolidasyon hareketi devam sinyali anlamına gelebilir.

Diğer şifreleme işlemlerinde de benzer bir senaryo gibi, ZEC / USD’nin piyasa değerlemesinin, boğaların ivme kazanmasını sağlamak için aşağı doğru daralması gerekebilir. Son ani yükseliş, boğaların piyasaya yeniden ortaya çıkması için iyi bir temel oluşturmak için yeterli görünmüyor. Yatırımcıların, piyasaya katılmayı düşünmeden önce güçlü fiyat hareketlerini beklemeleri önerilir.

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara