Zcoin (XZC) Exodus Lansmanını Duyurdu

10.10.2018
53
A+
A-
Zcoin (XZC) Exodus Lansmanını Duyurdu

Günün erken saatlerinde Zcoin (XZC) geliştirme ekibi, Exodus protokolünü blockchain’e uygulayacaklarını açıkladı. Exodus, Omni protokolü, dijital varlıkların verimli aktarım ve kullanımına izin veren bir platform, akıllı sözleşmelerin çözümü ve aynı zamanda merkezi olmayan bir değişimden yararlanıyor. Exodus protokolü, Zcoin’e kullanıcılarına daha özel ve verimli bir platform sunacak.

Exodus’un kullanıcıların akıllı varlıkların alışverişini kolaylaştırması ve Zcoin blockchain üzerinde oluşturulacak özelleştirilmiş jetonlar veya akıllı programlanabilir paralar sağlaması beklendiği için, en son gelişmelerin haberi, övgü ve faydalar garantisiyle karşılandı.

Zodin’in kurucusu Poramin Insom, Exodus protokolünün uygulanmasına değinerek,

“Exodus protokolünün uygulanması, Zcoin’in temel işlevlerini dijital bir para birimi olarak etkilemeden Zcoin’in blok zincirinin işlevselliğini ve işlevselliğini geliştirdiği için Zcoin için heyecan verici bir harekettir.”

Exodus Protokolü

Güvenilir bir Omni protokolü üzerine inşa edilen Exodus Protokolü, kullanıcıların, yaklaşan MTP algoritmamız gibi ASIC dirençli bir çalışma konsensüs algoritması kanıtı ile güvenli bir şekilde Zcoin blockchain üzerinde projelerini oluşturmalarını sağlar.

 

En son Zcoin hissi, Insom tarafından açıklandığı gibi kullanıcılarına iki önemli şekilde faydalıdır. Öncelikle, Exodus protokolü kullanıcıların kendi özel belirteçlerini oluşturmalarına ve bunları dağıtılmış exchange’lerde kullanmalarına veya doğrudan Zcoin platformunda değiştirmelerine izin verir. 

 

Ek olarak, Exodus protokolü, kullanıcıların özelleştirilmiş jetonlarını halka arzda (ICO) veya Zcoin blockchain aracılığıyla merkezi olmayan kitle fonlaması sunmalarını sağlayacaktır. Yine, bunlar bir üçüncü tarafa ihtiyaç duymadan yapılacaktır.

 

Zcoin genel müdürü Reuben Yap’a göre, Zcoin topluluğu uzun zamandır blok varlıkların akıllı varlıklar inşa etmek için böyle bir fırsat beklediğini, son zamanlardaki Exodus tokenizasyon katmanının uygulanmasının bu kullanıcılara ilginç konseptler getirecek yaratıcı bir alan sunmasını beklediğini söyledi. 

 

Exodus protokolünün, küresel olarak, Blockchain endüstrisindeki en yüksek güçlere rakip olmayı amaçlayan ekiple Zcoin blockchain adaptasyonunu zorlaması bekleniyor.

 

kriptopara