Blockchain Expo Washington Üniversitesi

10.10.2018
82
A+
A-
Blockchain Expo Washington Üniversitesi

UW Blockchain Society, öğrencileri ve blockchain endüstri profesyonellerini eğitim, yenilikçilik ve istihdam olanakları için bir araya getiriyor. UW Blockchain Expo, uzman konuşmacılara ev sahipliği yapacak ve çeşitli disiplinlerde uzmanlığa sahip endüstri profesyonelleri tarafından iki atölye çalışması atölyesi sunacak. Deneyimlerini, anlayışlarını ve üzerinde çalıştıkları projeleri paylaşacaklar. Önceden herhangi bir blok zincirleme bilginiz olmasa bile, hızlanmanıza yardımcı olmak için elinizde bol miktarda kaynak olacaktır.

Etkinlik, profesyonel endüstri mentorları olan öğrenciler tarafından yaratılır, sergi amaçları, eğitim ve erişim değil, karlardır. Blockchain’in araştırmasında yeni bir şey olan etkileşimli bir programlama günü tasarladılar. Bu, benzetilmiş insanlarla tanışmak, yeni kavramlar öğrenmek ve blockchain yolunuzu bulmak için güzel bir ortam ve fırsat olacaktır.

Konuşmacılar arasında blok zincir stratejistleri, teknoloji şirketlerinin CEO’ları ve UW fakültesi bulunmaktadır. Etkinlik “Blockchain Çeşitliliği”, “Müşteri Sadakatini Yeniden Yapılandırma” ve “Yatırım” gibi başlıklar altında eğitim ve katılım sağlamaya yöneliktir. Etkinlikte, İstikrarlı CEO Kory Hoang da dahil olmak üzere çok sayıda tanınmış Seattle blockchain girişimcisi bulunacaktır.

kriptopara