ABD SEC, Blockchain Teknolojisini ve kripto paraları Tartışmak İçin 31 Mayıs’ta Forum Düzenleyecek

16.03.2019
39
A+
A-
ABD SEC,  Blockchain Teknolojisini ve kripto paraları Tartışmak İçin 31 Mayıs’ta Forum Düzenleyecek

ABD Blockchain teknoloji ve dijital varlıkları görüşmek üzere Fintech Forumu yapacak
ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) son zamanlarda, personelinin blockchain teknolojisi ve kripto paraları tartışmak için bir forum düzenleyeceğini duyurdu. Bilgi, düzenleyici Kurum tarafından son bir basın açıklamasında serbest bırakıldı.

ABD Fintech Forumu
Amerika Birleşik Devletleri düzenleyici ajansı, SEC, dağıtılmış defter teknolojisi (DLT) ve dijital varlıkların piyasadaki farklı katılımcılarla nasıl etkileşime girdiğini tartışan bir kamu forumuna ev sahipliği yapacak.

Basın açıklamasına göre forum, inovasyon ve finansal teknoloji stratejik Merkezi (FinHub) tarafından düzenleniyor. FinHub, bu yeni teknolojilerin nasıl çalıştığını anlamak için piyasa katılımcılarıyla aktif bir etkileşime girmeyi amaçlamaktadır.

Ajansın Bu foruma ev sahipliği yaptığı ikinci kez budur. Blockchain teknolojisi ve sanal para birimleri ile ilgili olduğunda daha fazla iletişim ve anlayış sağlayacak endüstri ve akademiden farklı panelistler olacaktır. Forumdaki panelistler tarafından tartışılacak konulardan bazıları, ilk madeni para teklifleri (ICOs), kripto borsaları veya cüzdanlar, DLT yenilikleri ve bu teknolojilerin yatırımcılar ve pazarlar üzerinde nasıl bir etkisi olduğu gibi dijital varlık platformlarını içerir.

Bu Fintech Forumu, SEC’İN Washington D. c.’de 31 Mayıs’ta yapılacak ve aynı zamanda bir web yayını canlı yayın yoluyla halka açık olacak.

Kripto Haber