Connecty.io

16.03.2019
30
A+
A-
Connecty.io

Bilgiyi İnovasyona Dönüştürme Noktası

Connecty, bilgi sahipleri ile bilgiyi yeniliğe dönüştürmekten sorumlu olanlar arasında eksik bir bağlantı görevi görerek işletmeler ile araştırma evi arasındaki ilişkiyi kolaylaştırmak istiyor.

 Bu bilgi ekosistemi, spektrumdaki tüm senaryoları barındırmak üzere düzenlenmiştir: bir uzman görüşüne yönelik kısa bir talepten, önemli bir süre boyunca uzayabilecek kapsamlı bir araştırma çalışmasına kadar. 

Bunun fizik, mühendislik ve bilişim sistemlerinden ekoloji, çevre ve topluma ve aralarındaki her şeye kadar tüm bilgi alanlarına ve tüm çalışma alanlarına açık olması amaçlanmaktadır.

Connecty.io Hakkında

Connecty.io, birden fazla bilgi alanını birbirine bağlayarak, tek bir bilgi kripto para birimi tarafından yönlendirilen küresel bir dairesel bilgi ekonomisindeki inovasyon zincirindeki tüm oyuncuları, bilgi yaratıcılarını ve yenilikçileri bir araya getirir. Connecty.io üç kurucu değere dayanır: adalet, açıklık ve uyum içinde ilerleme.

# Amaç

  • 1 milyon kullanıcının döngüsel bilgi ekonomisinin ortaya çıkması: kamu veya özel tüm profesyoneller, girişimciler ve laboratuvarlar arasında küresel bilgi ticaretini kolaylaştırmak ve güvence altına almak;
  • Dünya bilgi federasyonu: Her bir bilgi taşıyıcısını bilim alanında toplayan, yenilik ve bilgi ticaretine odaklanan bir ekosistemin oluşturulması.
  • 134 milyon ABD Doları değerinde bir pazar olan Ar-Ge dış kaynak kullanımının ilk merkezi olmayan platformu olan Connecty.io: küçük ve büyük şirketlerin yeni başlayanlardan çok uluslu şirketlere kadar ihtiyaç duydukları bilgileri bulmalarına olanak tanıyan ücretsiz kullanımlı bir platform Yenilikçi projeler. Bu işlemlerden kaynaklanan bilgi ve yeniliklerin yaratılması, platformun ötesine ihtiyaç duyanlara da yayılacak. Bu, tüm toplumu birleştirecek ve evriminin bir sonraki adımına yükseltecektir.

# Kaynaklar

  • Token CTY, bilgi para birimi: bir Stellar yardımcı programı belirteci, Connecty.io platformunda bilgi satın almak için kullanılan ve aynı zamanda sunulan tüm hizmetlerden faydalanmanızı sağlayan bir para birimidir. CTY, bilgi ekonomisinin resmi para birimi olacaktır.
  • Blockchain: Smart Contract teknolojisi, sözleşmedeki orta adamı değiştirmek için kullanılan bir bilgisayar protokolüdür. 
  • Hem finansal hem de operasyonel olarak ödeme ve sorunsuz bir işlem garantisi veren borsalar için güvenlik sağlar. Ayrıca, satış bilgisini ve hatta alıcıyı derecelendirmek için itibar yönetim sistemi için de kullanılabilir.
  • Yapay Zeka: Ortak dili, herkesin platformu kullanmasına izin veren karmaşık araştırma terimlerine “çeviren” bir motor. Her ikisi de benzersiz teknik sözlüğe sahip olduklarından, iş dünyası ile bilim dünyası arasında bu köprüyü oluşturmak çok önemlidir.
  • Takım ve Ortaklar: 60’tan fazla işbirliği üyesi ile çok disiplinli, çeşitli ve deneyimli bir yönetim ekibi. ICO proje yönetimi ve başlangıç ​​oluşturma konusundaki deneyim ortaklarından güçlü destek.

# Vektörler

  • İlk Para Teklifi: 44 milyon Euro’luk bir HardCap ile ICO, projenin yayılmasını desteklemek için bu önemli miktarda parayı hızlı bir şekilde toplamamıza izin veriyor. ICO dönemi ayrıca, ilk müşterilerimizin platformu kullanmayı denemelerinin ve bize Connecty.io ile yaşadıkları deneyimlerin değerli erken geri bildirimlerini vermesinin zamanıdır.
  • Platform Connecty: Bilginin sahibine ihtiyaç duyanlarla bağlantı kurarak bilgi ticaretini hızlı ve güvenli bir şekilde sağlayan merkezi olmayan bir aracın tanıtımı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.