Cura Network

16.03.2019
31
A+
A-
Cura Network

Küresel Sağlık Sistemi

Sınırların ötesinde sağlık hizmeti alıyoruz Verilerinizi güvenli ve açık bir şekilde ele almayı ve paylaşmayı kolaylaştıran, kayıtlarınıza anında erişmeyi kolaylaştıran dağıtılmış bir blokckchain ile küresel bir merkezi olmayan sağlık sistemi oluşturmak için bize katılın. Bulunduğunuz yer artık sağlığınızı nerede ve nasıl yönettiğinizi engellemiyor. Sağlık kayıtlarınızı kurumlar arasında sorunsuz bir şekilde yönetin.

Cura Network Hakkında

Cura Network, sağlığı geliştirmek, iyileştirmek veya sürdürmek için işbirliği yapan ve birbiriyle veri paylaşan varlıklardan oluşan küresel bir merkezi olmayan sağlık sistemidir. Bu varlıklar hastalar, uzmanlar, sağlayıcılar ve üçüncü taraf uygulama geliştiricileridir. Hastalar, diğer izin kuruluşları tarafından dağıtılan ve paylaşılan sağlık verilerinin münhasır mülkiyetine sahip olacaklar. Hastalar sağlık kayıtlarının bir kısmına veya tümüne erişim izni verebilir veya reddedebilir. Cura Network, üçüncü taraf uygulama geliştiricilerin sağlık hizmeti uygulamalarını güçlendirmeleri için kısmen veya tamamen veri katmanı görevi görürken, veri birlikte çalışabilirliği, hızlı ve güvenli erişim, gizlilik ve veri taşınabilirliği sağlayan bir platform aracılığıyla merkezi olmayan bir sağlık verisi depolaması sunar. Cura Ağı, hastaları, uzmanları, araştırmacıları, sigorta şirketlerini, geliştiricileri vb. Geniş bir global toplulukta birleştirir.

Cur kullanarak Cura Ağı’ndaki tüm varlıklara fayda sağlayan adil bir ekonomi sunuyoruz; ağımızın yerel kripto para birimi. Sağlık uzmanlarına, blok zincirimizde güvenli ve şeffaf bir şekilde verilen hizmetleri için ödeme yapılacaktır. Hastalar gönüllü olarak sağlayıcılar tarafından araştırma kampanyalarına katılmayı seçerek kazanacaklar. Finansal işlemler için açık bir defter tutma ve araştırma sağlayıcıları ve hastalar arasındaki doğrudan bağlantıyı koruyarak araştırma fonlarının yanlış yönetilmesini önleriz.

Bir sağlık hizmetleri bolluğuna güç verecek birleşik bir platform oluşturmak için blockchain teknolojisini kullanarak sağlık dünyasını iyileştirmeyi amaçlıyoruz. Sonunda hedefimiz, hastaları, uzmanları, sağlayıcıları ve üçüncü taraf uygulama geliştiricilerini, sağlık işlemlerini gerçekten verimli, güvenli, açık, hızlı ve güvenilir hale getirecek bir blok zincir ekosistemine entegre etmektir.

 Özellikler

  • Kaliteli Sağlık: Dünya genelinde deneyimli uzmanlardan ve sağlayıcılardan kaliteli sağlık hizmetlerine erişim.
  • Gizlilik ve Erişim Kontrolü: Sağlık kayıtlarınız üzerinde mülkiyet ve kontrol sahibi olun. Verilerinizin nasıl paylaşıldığını anlayın ve belirleyin.
  • Küresel Merkezileşmemiş Kimlik: Her bir işletmeye, benzersiz bir rol temelli özniteliğe sahip, zincirdeki kendi kendine egemen bir kimliği temsil eden bir Cura Network Identity (CNID) verilir.
  • Dağıtılmış Kayıt Depolaması: Depoda maliyet tasarrufu. Kalıcı kullanılabilirlikle veri aktarımında yüksek verimlilik. Birden fazla bilgisayar arasında eşzamanlı veri teslimi.
  • Üçüncü Taraf Uygulama Entegrasyonları: Mevcut veya yeni sağlık yazılımı uygulamalarının bir çokluğu için veri erişim katmanı.
  • Adil Ekonomi: En çekirdekte yerleşik para kazanma. Paylaşılan veri veya hizmetler için adil bir sistemde Curs kazanın.
  • USSD İşlemleri: Herkes için bir teknoloji kullanarak kesintisiz küresel erişim. Düşük maliyetli sağlık hizmeti alternatifi.

İco Başlama : 01,03,2019

İco Bitiş : 31,03,2019

Kripto Haber