AltExch İCO (AEX TOKEN)

10.10.2018
401
A+
A-
AltExch İCO (AEX TOKEN)

AltExch Nedir?

Altexch platformu, güzel tasarlanmış ve kullanıcı dostu bir arayüz kullanılarak kitle popülasyonuna blockchain ve cryptocurrency varlıklarını getirecek şekilde tasarlanmıştır. Arayüz ayrıca, ilk kez kullanılan kripto kullanıcılarının ticaret teknolojisini daha iyi anlamalarını kolaylaştırmak anlamına da geliyor.

Altexch, yatırımcılara ve yatırımcılara, kripto-para birimi ile ilgili bilgi, performans ve kar marjlarını artırmalarına yardımcı olacak kaynak ve araçlarla güçlendirmeyi amaçlıyor. Platform tanıtılmasının yanı sıra Altexch de kendi sembolünü tanıtacak.

 

AltExch Cryptocurrency Ticaret Borsası Nasıl Çalışır?

Altexch, sürüm 2.0 olarak adlandırılan devrimci bir kripto para birimi değişimi sağlamayı amaçlamaktadır. Bu güvenli ve güvenli olması beklenen bir değişim. Borsada yapılacak olan tokenlerin kullanımıyla düzenlenecektir.

Diğer borsalardan farklı olarak, bu platform, kullanıcıların tek bir erişim noktasından hoşlandıkları herhangi bir şifreleme parası ticaretini yapabilecekleri benzersiz olacak. Ayrıca, kullanıcıların dünyadaki herhangi bir yerden, herhangi bir zamanda ve herhangi bir engelle karşılaşmadan platforma erişebilecekleri anlamına gelir. Bu değişimin öne çıkan özellikleri şunlardır:

 

Grafik ve profesyonel alım satım araçları
ICO’sunda önemli katkılar yapacak olanlar için% O ticaret ücretleri
% 100 güvenli soğuk cüzdan
Ticaret komisyonlarında% 35’e kadar
Hem Android hem de iOS kullanıcıları için Altexch mobil uygulaması
Kayıt sırasında ve her yeni başvuru için ücretsiz jetonlar

ICO’nun Parametreleri

Toplam Token Kaynağı: 1 Milyar
Token Sembolü: AEX
Hard Cap: 30 Milyon Dolar
Yumuşak kap: 6 milyon dolar
Kabul Edilen Para Birimleri: ETH, BTC

 

Burada ifade edilen görüşler ve görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.