BAE’den İCO’LARA Yeşil Işık

10.10.2018
76
A+
A-
BAE’den İCO’LARA Yeşil Işık

Birleşik Arap Emirlikleri, kurumsal finansman için ICO’lara yeşil ışık yakmaya hazırlanıyor ve gelecek yılın başlarında geçici düzenlemelere sahip olabilir. Belki daha da önemlisi, ülkenin Menkul Kıymetler İzleme Merkezi, Dubai ve Abu Dabi’de kripto para birimi değişimi için birleşik kurallar oluşturmak için yerel yetkililerle işbirliği yaptığını ortaya koydu.

Orta Doğu’nun Basra Körfezi bölgesi, dünyanın en büyük Yüksek Net Değer Bireylerine ev sahipliği yapmaktadır, bu yüzden bu önemli bir adımdır. Dubai de dahil olmak üzere BAE, kendilerini kripto para ve blockchain teknolojisine adapte etmeye istekli olduklarını gösterdi. Dubai yarışa liderlik ediyor ve blok sistem teknolojisini mahkeme sistemlerine ve tapu siciline getirdi, çok daha fazlası geldi, ama diğer emirlikler ayak izlerini takip ediyor.

BAE, son on yıllarda bilinçli olarak petrol bağımlılığından uzaklaştı ve turizm ve teknolojiyi kucakladı, ancak Körfez devletinin ICO’larla ve dijital paranın geleceği ile nasıl uğraştığını görmeye devam edecek.

Orta Doğu’da bir çok potansiyelsiz potansiyel var ve birleşik yönetmelikler oluşturmak için birlikte çalışan birkaç ülke, dünyanın en zengin ailelerinden bazılarının kazançlı dijital bir dilimi yakalayabilmeleri için, kripto para birimi değişimi düzenine karşı ciddi bir karşıtlık oluşturabilir.

Zamanla Dubai merkezli yatırımların ve icoların nasıl bir yol izleyeceğini takip edip göreceğiz.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.