Amazon-Newfound Ripple Heyecanı, Ticari-Müşteri İlişkilerini Kolaylaştırmak için WorldPay Ortaklığı Gerçekleşiyor

25.03.2019
44
A+
A-
Amazon-Newfound Ripple Heyecanı, Ticari-Müşteri İlişkilerini Kolaylaştırmak için WorldPay Ortaklığı Gerçekleşiyor

Haber çıkışına göre, Amerikan teknoloji firması Coin Speaker, Amazon, ikincisinin ödeme sistemiyle ilgili olarak ödeme işleme firması WorldPay ile birlikte çalışacak. Özellikle, Amazon Ödeme’nin seçilen ödeme yöntemi olacağı belirtildi.

Söz konusu ortaklığın sözde kayda değer bir rekor kırdığı belirtiliyor. Daha spesifik olarak, bu ortaklığın WorldPay’i, tüccarları için Amazon Pay’ı tamamen entegre eden bir alıcı olarak hizmet veren ilk kişi yaptığı söyleniyor. Dahası, Amazon Pay’ın çeşitli “müşteri seçenekleri” ne WorldPay tarafından seçilmesinin sebeplerinden biriydi.

Amazon Pay Başkan Yardımcısı Patrick Gauthier o zamandan beri, çevrimiçi ödemeler işleme hizmetini hızlandırmaya yardımcı olmak için kullanılan stratejiyi çoğunlukla genişlettiği bu çaba hakkında yorum yaptı.

İddialarına göre, Amazon Pay’ın arkasında çalışan ekip, işlerinin entegrasyon ve diğer firmaların Amazon Pay hizmetine bağımlı olmalarına değil, aynı zamanda ortaya çıkabilecek genel sorunların üstesinden nasıl gelinebileceğine karar vermelerine de inanıyor. Endişelerini dile getirme konusundaki görüşlerini şöyle söylüyor:

    Gerçekten sadece entegrasyonu ve bütünleştirmeyi basitleştirmeyi değil, aynı zamanda operasyonları sürekli olarak nasıl daha iyi yöneteceğimizi de düşünmeye başladık. Bizler için en iyi çözümün uzlaşma, uzlaşma, raporlama ve uyuşmazlık yönetimi konusundaki gündelik sorunları basitleştirdiği için büyük bir tüccar edinicisi ile bütünleşmek olduğuna karar verdik. ”

Gauthier, Amazon Pay’ın katkısının, Amazon’un bir bütün olarak rol oynayacağı anlamına gelmediğini de belirtti. Bu işbirliğinin satıcı-müşteri ilişkisini, yani “sürtünme noktalarını ortadan kaldırmak” için potansiyel olarak daha iyi olabileceğini vurguladı.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.