EOS Analiz 25 Mart

25.03.2019
21
A+
A-
EOS Analiz 25  Mart

EOS / USD Orta Vadeli Eğilim: Düşüş

     Direnç seviyeleri: 6 $, 7 $, 8 $.
     Destek seviyeleri: 3 $, 2 $, 1 $.

Boğalar 3.80 $ direnç seviyesini kırmaya çalışırken geçen hafta EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 16 Mart’ta boğalar 3,78 $ ‘a yükseldi ve direndi. Fiyat, 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA’nın desteğine düştü ve bir dizi bağlı hareket başlattı. 21 Mart tarihinde, fiyat düşüş eğilimi bölgesine düştüğü için ayılar EMA’ların altına düştü. Kripto’nun fiyatı 3,58 dolardan en düşük seviyeye düştü ve EMA’ların altında kalıyordu.

Boğalar, EMA’ların üstüne çıkmaya çalışıyor. Başta, eğer boğalar EMA’ların üstüne çıkarsa, boğalar 3.80 $ direnç seviyesini tekrar test edecekler. Öte yandan, eğer boğalar EMA’ları kıramazlarsa, kripto fiyatı bir dizi bağlı hareket içinde olacaktır. Bu arada, stokastik aşırı satım bölgesinde ancak% 20’nin üzerinde. Bu, EOS fiyatının yükseliş ivmesi ve alım sinyali olduğunu gösteriyor.

1 saatlik grafikte EOS fiyatı yükseliş eğilimindeydi. 23 Mart’ta, fiyatlar düşüş eğilimi bölgesine düştüğü için ayılar EMA’ları kırdı. Ertesi gün, fiyat yükseliş eğilimi bölgesine ulaştığında boğalar EMA’ları kırdı.

Kripto’nun fiyatı şimdi yazı yazarken 3.63 dolardan işlem görüyor. Ayrıca, stokastik aşırı alım bölgesinde ancak% 60’ın üzerinde. Bu, EOS fiyatının aşağı yönlü bir momentumda ve satış sinyalinde olduğunu gösterir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz.

kriptopara