Cosmos ATOM Analiz 13 Temmuz

13.07.2019
39
A+
A-
Cosmos ATOM Analiz 13 Temmuz

ATOM / USD Uzun Vadeli Eğilim – Düşüş

    Dağıtım bölgeleri: 6 $, 7 $, 8 $
    Birikim bölgeleri: 3 ABD Doları, 2 ABD Doları, 1 ABD Doları

ABD doları cinsinden piyasa değeri, bir hafta boyunca daha düşük bir aralıkta kilitlendikten sonra ATOM üzerinde baskı uyguladı. Amortisman modundaki kripto, 4 $ fiyat bölgesi yakınında düşük bir değerde işlem görmeye başladı.

50 günlük SMA işlem göstergesi 14 günlük SMA tarafından en üstünden yakalandı. Daha küçük SMA, güneye 5 $ fiyat bölgesi üzerinde biraz işaret ediyor ve daha büyük SMA, 6 $ yatay çizginin altındaki yakın bir yerde doğuya işaret etmek için düz bir şekilde uzanıyor. Stokastik osilatörler aşırı satım bölgesine yöneldiler.

ATOM / USD pazarındaki ayılar güçleri özellikle yavaş hareket ediyor. Ve, mevcut aşağı yönlü hareketlerin, uzun vadede boğaların ivme kazanması için kesin bir temel temeli oluşuncaya kadar piyasada kalmasına izin verildiği gerçeğini sürdürüyor. Boğaların bu kripto ekonomisinde geri dönüş yapma girişimlerinden önce 4 $ fiyat çizgisinde bir yakınlaşma çizgisi oluşabilir.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara