AXS Artık Changelly’de

11.08.2021
49
A+
A-
AXS Artık Changelly’de

AXS’in Changelly’de değiştirilebilen 200’den fazla kripto para birimi ailesine katıldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz! Bugünden itibaren kullanıcılar, platformumuzdaki diğer dijital varlıklarla değişken oranlarda değiş tokuş edebilecekler.

AXS (Axie Infinity Shards), oyun oyuncuları ve geliştiriciler arasındaki teşvikleri yeni ve heyecan verici şekillerde hizalamaya yardımcı olur. AXS ile ilişkili mekanizmaların iki ana amacı vardır:

Oyuncuları Axie Infinity ile etkileşime girdiklerinde ödüllendirirken aynı zamanda ek ödüller talep edebilmeleri için jetonlarını ellerinde tutmaya teşvik etmek. Axie Infinity’nin sahipliğini ve yönetimini merkezden uzaklaştırmak.

Axie, onu oynayan topluluk tarafından gerçekten sahip olunan ve işletilen ilk oyun olma yolundadır. Bu model sınırsız olanaklar sunarken, dikkatli bir şekilde ele alınmalıdır. Geçmişte, “yerelleşme” terimini bir hile olarak kullanan birçok proje durağan hale geldi ve terk edildi. Uygun bir Merkezi Olmayan kuruluşa geçiş, zaman içinde kademeli olarak gerçekleşecektir.

kriptopara