Pi Network Nedir?

11.08.2021
133
A+
A-
Pi Network Nedir?

Türkiye’de belkide son 1 yılda herkesin birbirine mesaj olarak pi network pi coin detaylı incelemeyi Kripto Para Türkiye olarak sizler için derledik,

Kripto para madenciliği, genellikle özel ekipmanların kullanılmasını gerektiren karmaşık bir bilgi işlem sürecidir. Ethereum madenciliği için güçlü ekran kartları kullanılırken, Bitcoin daha da pahalı olan ASIC’lerin yardımıyla çıkarılır. Pi Network geliştiricileri, kripto para birimlerini daha erişilebilir hale getirmeye karar verdi. Herhangi bir akıllı telefon sahibi, PI kripto madenciliği yapabilir.

PI Network coin kullanıcılar arasında çok popüler olsa da PI kripto para biriminin geleceği o kadar net değil.

Bu makalede, 2021-2026 için Pİ kripto parası ve Pİ dijital para fiyat tahminimize kısa bir genel bakış bulacaksınız. Lütfen bu metnin içeriğinin yatırım tavsiyesi olmadığını unutmayın.

Pİ Network geliştiricilerinin temel amacı, kripto para birimi ve diğer kripto para birimleri kadar fazla enerji tüketmeyen akıllı sözleşmeler için basit ve kullanışlı bir platform oluşturmaktı.

Dört Stanford mezunundan oluşan bir grup – antropolog Chengdiao Fan, bilgisayar bilimcileri Nicolas Kokkalis ve Aurélien Schiltz ve işletme uzmanı Vince McPhilip – bir araya geldi ve hem yeni jetonu (Pİ Kripto para) çıkarabilen hem de depolayabilen basit bir uygulama yarattı.

Pİ uygulaması 14 Mart 2019’da piyasaya sürüldü ve Haziran ayında aktif kullanıcı sayısı 100.000’i aştı. İncelemelere göre, kullanıcılar PI ağ uygulamasını son derece kullanışlı ve kullanımı kolay buluyor

Her şey net ve özlü bir şekilde açıklanarak kullanıcıların kolayca Pİ kripto para madenciliği yapmasına olanak tanır. PI uygulaması arka planda bile çalışır, böylece gününüze devam ederken pasif olarak Pİ kripto para birimi madenciliğine devam edebilirsiniz.

Pİ kripto para madenciliği için bilgi işlem gücüne katkıda bulunmak zorunda olmadığı için, PI ağ kriptosu, kripto portföyünü genişletmek ve çeşitlendirmek isteyen herkesin ilgisini çekebilir. Pİ madenciliği, cihazınızın bilgi işlem gücüne bağlı değildir, ancak uygulamaya yönlendirdiğiniz kişi sayısı gibi, Pİ kripto para birimi çıkarma hızınızı etkileyen başka faktörler de vardır. PI madeni para madenciliği hızı, daha fazla insan madenciliği yaptı.

Pi Network Pi Coin Pi Kripto Para Madenciliği ile ilgili tüm bilgilere resmi siteleri olan minepi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

kriptopara