AZ FundChain

19.03.2019
29
A+
A-
AZ FundChain

Dağıtılmış Para Çevreleriyle Finansal İçerme

FundChain, blockchain üzerinde çalışan merkezi, şeffaf ve güvenilir bir para çemberi ve kitle fonlaması uygulamasıdır. Para çevreleri olarak da bilinen ROSCA fonları her gün büyüyor. FundChain, geleneksel kitle fonlaması ve para çevrelerindeki sorunları çözmek için inşa edilmiştir. FundChain blockchain üzerine kuruludur ve tamamen merkezi olmayan bir şekilde çalışır. Yerel yönetim, ROSCA fonu katılımcılarının karşılaştıkları güven ve saçma bir şekilde yüksek işletme ücreti sorunlarını ortadan kaldıracak. Yerli AZ belirteci, platformda yaratılan akıllı sözleşmelerin yakıtı olacaktır.

AZ FundChain Hakkında

Misyonumuz, toplumlar üzerinde olumlu bir sosyal etkiye sahip olan merkezi olmayan finansmana odaklanan blockchain leme temelli uygulamalar oluşturmaktır. Blockchain yardımı ile dünya çapında finansal katılımı arttırmak istiyoruz.

Herkese ve herkese en şeffaf ve güvenli bir şekilde tarafsız bir denge ve finansal özgürlük getirebilecek bir şey.

Ekonominin herkes için çalıştığı zaman en iyi şekilde çalıştığına gerçekten inanıyoruz.

Bu hedefe ulaşmak için blockchain’e döndük. Bizim için blockchain İnternetin icadından bu yana en güçlü ve etkili teknolojik yeniliklerden biridir.  blockchain , toplumun kaybettiği dengeyi geri alarak dünyayı daha iyi bir yer haline getirme potansiyeline sahiptir. Bunu başarmak için blockchain ile birlikte seçtiğimiz yol İslami Finans’tır.

İco Başlama : 01,03,2019

İco Bitiş : 20,04,2019

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.