Basic Attention Token BAT Analiz 12 Temmuz

12.07.2019
131
A+
A-
Basic Attention Token BAT Analiz 12 Temmuz

BAT / USD Orta Vadeli Trend: Değişen

    Direnç Seviyeleri: 0.36 $, 0.38 $, 0.40 $
    Destek Seviyeleri: 0.32 $, 0.30 $, 0.28 $

BAT / USD çifti hala 0,30 dolar ile 0,40 dolar arasında değişmektedir. Parite son iki aydır herhangi bir kırılma yaşadı. Tüm hatalı ayrılmalar, sınırlanmış bölgeye geri döndü. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA, fiyat aralığı arasında yatay olarak meyilliydi. Kripto’nun fiyatı ayrıca Doji ve Topaçlar gibi küçük şamdanlar ile de karakterize edilir.

Şamdanlar, mevcut piyasa fiyatındaki alıcılar ve satıcılar arasındaki kararsızlığı açıkladı. Küçük gövdeli şamdan dalgalı fiyat hareketine katkıda bulunur. Küçük şamdan, düşük fiyat hareketine katkıda bulunur. Bunların devam etmesi, aralık bağlı hareketin süresini belirleyecektir. Öte yandan, BAT fiyatı günlük stokastikte aşırı satım bölgesinde, ancak% 40 aralığının altında. Bu fiyat düşüş eğilimi ve satış sinyali olduğunu gösterir.


BAT / USD Kısa Vadeli Eğilim: Boğa

1 saatlik grafikte, BAT fiyatı yükseliş eğiliminde. 12 günlük EMA ve 26 günlük EMA yatay olarak eğimlidir. Günlük grafikte, kripto’nun fiyatı olası bir koparma için düşük fiyat aralığında konsolide oluyor.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara