Binance Coin Analiz 7 Nisan

07.04.2019
27
A+
A-
Binance Coin Analiz 7 Nisan

BNB / USD Uzun Vadeli Eğilim – Değişen

Dağılım bölgeleri: 28 $, 32 $, 36 $
    Birikim bölgeleri: 12 ABD Doları, 8 ABD Doları, 4 ABD Doları

2 Nisan’da yapılan kripto işlemlerinin çoğunda meydana gelen ani fiyat artışına rağmen, BNB / USD pazar değerlemesi halen şu ana kadar devam ediyor. Çivinin etkisi, kriptoyu yalnızca 24 ila 16 dolar arasındaki başka bir menzil alanını bulmak için kripto yaptı.

Piyasa trendi, 14 günlük SMA göstergesi boyunca 50 günlük SMA’nın yukarısındaki kuzeye doğru hafifçe hareket ederek, aralarında kayda değer bir küçük boşluk bırakıyor. Stokastik Osilatörler, aralık fiyat hareketinin halen devam ettiğini göstermek için 60 aralığında bir araya geliyorlar.

Boğa traşlı bir mum çubuğunun ortaya çıkması en çok boğaların piyasada daha inandırıcı bir zemine geri dönmesini potansiyel olarak kanıtlamak için 24 dolarlık üst sınır işaretine karşı oluşturulmalıdır. 50 günlük SMA, nihayetinde 16 $ ‘lık düşük menzil puanına karşı güneye doğru güçlü bir itiş görürse, bu kripto ticaretinin yükselen piyasa koşulunun sonunu belirleyebilecek trend çizgisi olmuştur.

Burada ifade edilen görüşler kriptoparaturkiye.com’un içeriğini yansıtmaz ve finansal tavsiye değildir. Her zaman kendi araştırmanızı yaparak alım kararını veriniz

kriptopara