Türevlerin Blockchain Kurulu (BBOD) Kripto yatırımcıları Cardano (ADA) biriktirmeye çağırıyor)

07.04.2019
17
A+
A-
Türevlerin Blockchain Kurulu (BBOD) Kripto yatırımcıları Cardano (ADA) biriktirmeye çağırıyor)

Blockchain türevleri Kurulu (BBOD), bir kripto para futures trading firması Cardano (ADA) blockchain projesi üzerinde kapsamlı bir analiz gerçekleştirdi ve kripto para yatırımcılarına EmurgoHK destekli dijital varlığa fon pompalamalarını tavsiye etti, çünkü altcoin 5 Nisan 2019 tarihli raporlara göre uygulanabilir bir yatırımı temsil ediyor.

Şimdi Cardano (ADA) biriktiriniz;

BBOD, kripto para birimi yatırımcılarını, kripto para birimi piyasalarının mevcut düşüşünü, dijital varlık düşük bir fiyatla orta riskli bir kripto para birimi olduğu için, yeterli Cardano (ADA) biriktirme fırsatı olarak görmeye çağırdı.

Cardano (ADA), bilimsel araştırma ve felsefe yoluyla diğer blok zincirlerinin eksikliklerinin üstesinden gelmeye odaklandığını iddia eden merkezi olmayan dağıtılmış bir ledger teknolojisi (DLT) platformudur, bbod ekibini araştırma blogunda ilan etti

Cardano Avantajı

Charles Hoskinson, ikinci büyük blockchain ağı ve cryptocurrency kurucu üyelerinden biri de dahil olmak üzere akademisyenler, bir grup tarafından 2017 yılında başlatılan Ethereum (ETH), Cardano (ADA) demokratik yönetişim modeli ve bir çift katmanlı mimarisi ile ölçeklenebilirlik, sürdürülebilirlik ve birlikte çalışabilirlik sorunlarını çözmek için tasarlanmıştır.

Blockchain teknolojisi, küresel ekonominin çeşitli sektörlerinde çekiş kazanmaya başlamışken, ölçeklenebilirlik, farklı ağların üstesinden gelmenin bir yolunu bulamadığı büyük bir dezavantaj olmaya devam ediyor.

Şu anda Bitcoin blockchain, saniyede 7 işlem (TPS) yetersiz bir işlem gerçekleştirmeyi başarabilirken, Ethereum 15 TPS’DE iki kat daha hızlı performans gösterebilir, bu rakamlar Visa gibi diğer merkezi ödeme platformlarına kıyasla oldukça önemsİzdİr. saniyede 24K işlemlerini zahmetsizce halledebilir.

Ripple gibi bazı finansal teknoloji firmaları platformunun yaklaşık 1.500 TPS yürütebileceğini iddia ederken, böyle bir başarıya ulaşmak genellikle bir fiyat güvenliği ile birlikte gelir.

Cardano ekibi başına, ağ, geniş bir blok zincir dizisinin sınırlamalarını dikkatle inceledikten sonra oluşturuldu.

Cardano (ADA), çok sayıda işlemi ayrı yazılım yığınlarına bölen, böylece işlem hızlarını önemli ölçüde artıran katmanlı bir yapı koyarak ölçeklenebilirlik sorununu aşmaya çalışır.

İşlerlik

En blockchain projeleri başka bir kritik sınırlama alabilmektedir. Örneğin, değer Bitcoin ağından Ethereum’a aktarılamaz. Bununla birlikte, Cardano, işi ayrı zincirler arasında değer ve bilgi aktarımını kolaylaştırmak olan bir sidechain Protokolü kullanarak bu sorunu çözmektedir.

Süreklilik

Cardano projesi, sürdürülebilirlik meselesinin üstesinden gelmek için Ouroboros adlı bir proof-of-stake (PoS) konsensüs mekanizması kullanıyor.

Risk Faktörleri

Tıpkı bir madalyonun iki tarafının olduğu gerçek hayatta olduğu gibi, Cardano (ADA) da risk faktörlerine sahiptir.

Platform, merkezi olmayan uygulamalara (dApps) güç veren akıllı sözleşmeleri desteklediğinden, Cardano’nun şu anda önemli risk faktörü, diğerleri arasında TRON (TRX), Ethereum (ETH) EOS ve IOST gibi diğer sağlam blockchain projeleridir.

Basın zamanında, Cardano (ADA) fiyatı $ 0.09, CoinMarketCap görüldüğü gibi 2.36 milyar piyasa değeri ile.

Live Cardano (ADA) fiyatı:

1 ADA / USD = $ 0,093 değişim ~ 2.28%

Para Piyasa Değeri

2.4 Milyar $

24 Saat Hacim

108.19 milyon dolar

24 saat VWAP

$ 0

24 Saat Değişim

$ 0.0021

Kripto Haber